Saturday, May 25, 2024
Home / Miasto Miłości  / Tarot na miłość i seks. Zobacz swój horoskop seksualny na LUTY 2021

Tarot na miłość i seks. Zobacz swój horoskop seksualny na LUTY 2021

Zobacz horoskop seksualny na luty dla każdego znaku zodiaku

horoskow seksualny na luty, portal Miasto Kobiet

Zobacz swój horoskop seksualny / fot. Pixaby

Szukasz wskazówek jak podkręcić atmosferę w łóżku? Chcesz się dowiedzieć, co stoi na przeszkodzie ku całkowitemu spełnieniu? Sprawdź jak układa się energia seksualna w lutym i co możesz zrobić by rozbudzić między Wami namiętność.

 

Karty Tarota rozłożyła dla was Anita Kostana.  Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. Anita Kostana zapytała kart, o to jak twój znak zodiaku postrzega siebie, jak widzi cię partner, czego możesz spodziewać się w sferze seksu w lutym, a także co stanowi blokadę oraz jak ją pokonać:

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę – przypomina tarocistka.

 

Koziorożec

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Czego pragniesz w łóżku

Jesteś gotowa na przełamywanie barier i na poszerzanie swoich horyzontów, jednakże jeszcze nie opuściłaś gardy. Może nadmierne zobowiązania nie pozwalają Ci doprowadzić spraw do końca, przez co wciąż przekładasz zbliżenia na później?

Czego oczekuje twój partner

Partner również wykazuje gotowość do otworzenia się na nowości i to takie, których byś się po nim nie spodziewała. Najpierw jednak chciałby wyjaśnić do końca kilka spraw, gdyż boi się zaryzykować i ośmieszyć.
Jeśli nie porozmawiacie o swoich oczekiwaniach, to najprędzej możecie liczyć na seks według reguł partnera (osoby dominującej). Seks bez emocji i czułości, oschle. Będzie się obawiał wyjść poza schemat, lecz i tak może być gorąco bo w tym miesiącu widać spory wzrost aktywności seksualnej.

Blokadą będzie tu brak komunikacji w sferze potrzeb, macie wrażenie, że wszystko już robiliście i czujecie pewien przesyt. Możecie mieć też problem z odnalezieniem odosobnionego miejsca, w którym oboje moglibyście poszaleć – może dzieci śpią w pokoju obok i musicie być cicho? Pomyślcie nad innymi możliwościami.

Rada dla Koziorożców

Karty radzą, by uparcie i z determinacją dążyć do rozwiązania Waszych problemów. Jeśli chcesz powiedzieć „nie”, to wymów to słowo, ale postaw sprawę jasno i nie prowokuj nieporozumień. Uczciwie się zastanów czego naprawdę chcesz i oczekujesz.

Wodnik

wodnik

Wodnik / il. Canva

Czego pragniesz w łóżku

Wodniki mogą czuć się niezdecydowane – może mają teraz na głowie za dużo obowiązków, albo zbyt wielu partnerów do wyboru? Seks będzie połączony z podjęciem ważnej decyzji, dużo analizują i zmierzają w tym temacie do perfekcji.

Na co czeka twój partner

Partner tylko czeka i nie może się doczekać okazji do działania, chce uprawiać namiętny seks, ale liczy także na połączenie waszych dusz. Wybrana karta może zwiastować także seks w celu prokreacji lub… seks analny!
Spodziewaj się powolnego seksu pełnego uczuć, ale raczej mało romantycznego.

Partner będzie stawiał na praktyczność i sprawdzone schematy, przez co po dłuższym czasie może między Wami zawiać nudą… prawdopodobnie też będzie chciał Ci sprawić przyjemność w postaci seksu oralnego.

Rada dla Wodników

Jedna ze stron będzie miała większą ochotę na seks niż druga, mogą się pojawić próby dominacji a nawet wymuszenia, co może doprowadzić do nieporozumień między Wami. Możliwe, że jesteście już sobą trochę zmęczeni, pamiętaj, że nadmierne pragnienie świętego spokoju zabiło już niejedno uczucie i wygasiło wiele namiętności. Jeśli chcesz by Twój związek trwał – unikaj tego pragnienia i postarajcie się wspólnie zrelaksować i niczego nie wymuszać.

Ryby

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Co lubisz w seksie

Ryby nie czują potrzeby wprowadzania nowości, cichy i klasyczny seks w zupełności im wystarczy. Spokojny seks w stylu starego małżeństwa połączony z głęboką więzią uczuciową i poczuciem jedności z partnerem to coś, czego pragniesz.

O czym marzy twój partner w łóżku

Partner także chce połączenia dusz, choć z drugiej strony ciągnie go do spontanicznego i przypadkowego seksu – byle jak, byle gdzie. Nie może się zdecydować, na co ma ochotę i możliwe, że to Ryby będą mieć większą ochotę na zbliżenia niż ich partner, ale gdy go złapiesz za rękę – nie będzie protestował.
Wasz seks będzie przypominał chęć wyżycia się w celu upustu złych emocji. Seks „na pocieszenie” może służyć oddaleniu swoich myśli od innych przykrych spraw, partner w tej energii często też oddziela uczucia od seksu.

Rada dla Ryb

Czas popracować nad komunikacją, nawet jeśli wydaje nam się wyraziliśmy jasno swoje potrzeby, to partner może nie potrafić wykorzystać tej wiedzy w praktyce. Może brak mu doświadczenia, bądź rozpraszają go jakieś zewnętrzne czynniki? Lutowy seks może cię lekko rozczarować.

Co możesz zrobić? Wywieraj świadomy wpływ, sprecyzuj wyraźnie swoje pragnienia, ale też otwórz się na nowości i potrzeby partnera. A jeśli nie satysfakcjonuje cię Twoje życie intymne to je zmień, masz do tego pełne prawo, ale pamiętaj, że twoja wolność nie może stać się kajdanami dla drugiej osoby.

Baran

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Na co masz ochotę w łóżku

W lutym to Barany chcą dominować partnera, czują się pewne siebie, chcą się czuć ważne i oczekują sporej ilości komplementów. Pragnę przypadkowych muśnięć, flirtu, a także miłosnych i romantycznych podchodów.

Co się dzieje z twoim partnerem

Partner odczuwa pewien dysonans, przez co wysyła sprzeczne sygnały. Podchodzi do seksu jako do sposobu rozładowania negatywnych emocji, nie ma w nim głębszych uczuć, co może powodować późniejszy ból duszy. Brak połączenia seksu z uczuciami sprawia, że akt staje się jedynie połączeniem ciał, technik, żądz.
Pomimo rozpierającej Was energii, na seks są małe szanse. Próbujesz się nadmiernie kontrolować i obawiasz się powolnego poznawania waszych ciał. Jedna ze stron może czuć się przez to niezaspokojona, co skończy się rozczarowaniem i wyrzutami sumienia.

Rada dla Baranów

Niepotrzebnie ze sobą rywalizujecie i macie trudności w porozumiewaniu się. Postarajcie się wprowadzić w Wasze życie więcej romantyzmu i tajemniczości, a namiętność i porywy serca przyjdą do was naturalnie. Może np. jakaś erotyczna gra planszowa?

A jeśli najzwyczajniej w świecie nie masz ochoty na seks z tym partnerem, postaw sprawę jasno, ale nie baw się niczyimi uczuciami. Przemyśl czego pragniesz i sięgnij po to.

Byk

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Czego potrzebujesz w łóżku

Aura Byków w lutym jest pełna blokad i zahamowań. Mogą bać się bliskości nie tylko dusz, ale i ciał. Na myśl przychodzi mi stosunek, w którym jedna ze stron boi się spojrzeć partnerowi w oczy, lub zapalić światło. Przywiązanie do świata materialnego może blokować energię seksualną, a także nadmiar logiki i racjonalizmu gasi chęć „bycia całym sobą” podczas aktu.

Czego pragnie twój partner

Partner także ujawnia się w aurze rozsądku i mocno przemyślanego seksu. Stara się kontrolować to co się będzie działo, może też używać zbliżenia jako formę nagrody. Coś w klimacie seksu „na zgodę”. Czy seks będzie – to zależy od tego co myśli, chce sobie wszystko zaplanować i rozważnie podjąć tę decyzje. Nie zdecyduje się na porywy namiętności, ze względu na wewnętrzne poczucie odpowiedzialności.

Lutowy seks dla Byków może okazać się przewidywalny i mało spontaniczny, jednakże i tak zapewni wam spełnienie i porozumienie. Powoli, zmysłowo, rozkoszując się dotykiem, smakiem i zapachem poczujecie ze sobą silną więź, a także ochronę i stabilizację.

Rada dla Byków

Uważaj na to co mówisz i komu mówisz, bo możesz wywołać jakieś napięcie, co mogłoby nadwyrężyć wasze zaufanie do siebie i partnera. Partner powie głośno to czego oczekuje i musi mieć pewność, że ty też się zgadzasz na wszystkie warunki. Jeśli pojawią się jakieś niedopowiedzenia bądź niejasne sytuacje – partner raczej zrezygnuje z seksu.

To co mogłoby podkręcić wasze łóżkowe życie, to zabawy erotyczne, które mają związek ze zmysłem wzorku. Patrzenie, podglądanie, filmy erotyczne a nawet wstrzymywanie się od seksu, by podkręcić atmosferę. Poczekaj aż partner najpierw wyjdzie z inicjatywą i wtedy puść wodze swojej wyobraźni – koniecznie przy zapalonym świetle.

Bliźnięta

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Czego pragniesz w łóżku

Problemy z zaufaniem i przekładanie seksu na później zazwyczaj nie prowadzą do orgazmów. Bliźnięta powoli pokonują swoje ograniczenia, ale i tak wolą być ostrożne, jakby czuły, że czyha na nie jakaś pułapka.

Na co liczy twój partner w łóżku

Partner wydaje się dość niedoświadczony w tej sferze, choć często dokształca się z zakresu seksu w teorii (książki, filmy, fora, opinie). Ma ochotę wprowadzać wiele nowości naraz podczas długich zbliżeń. Uwielbia być chwalony i często dopytywać „czy było ci dobrze?”

Karta oznacza też często układ „friends with benefits”.

Seks przyniesie wam dużo radości, a może nawet obudzi w was większe uczucia. Partnerowi jednak nie uda się wprowadzić w lutym wielu nowości i pozostaniecie przy sprawdzonych pozycjach. Energia zwiastuje także doskonały czas na ciążę, więc jeśli Bliźnięta jej nie planują to powinny pamiętać o antykoncepcji.
Częste zmiany zdania mogą powodować, że partner poczuje się zdezorientowany. Więcej komplementów na pewno połechta partnera od środka, aby to osiągnąć na zewnątrz – skup się na dotykaniu.

To zmysł, który odegra w tym miesiącu najważniejszą rolę – pieszczoty, przypadkowe muśnięcia mogą sprawić, że partner da Ci wszystko czego potrzebujesz do spełnienia.

Rada dla Bliźniąt

Bliźnięta powinny okazywać uczucia wobec partnera, ale także uważać, by nie zamienić ich w łańcuchy. Niech przywiązanie do ukochanej osoby będzie potrzebą, a nie wymuszoną koniecznością.

Rak

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Czego pragniesz w łóżku

Raki starają się powstrzymywać od seksu, być może ma to związek z jakimś przeszłym urazem lub po prostu snują nierealne fantazje i boją się o nich opowiadać.
O czym marzy twój partner

Czego potrzebuje twój partner

Partner obawia się zaryzykować zbliżenie, odczuwa blokady energetyczne i stracił swój życiowy rytm. Jednocześnie odczuwa potrzebę dążenia do harmonii i połączenia duchowego między wami podczas aktu, lecz czuje jakby wciąż odbijał się od ściany.
Aby dojrzeć do prawdziwego aktu z miłości przed wami jeszcze długa droga.

Seks pokazuje się w aurze spontaniczności ale także z kimś nowym, niedoświadczonym bądź młodszym. Prędzej niezobowiązujący seks z eksperymentami, niż jedność dusz.

Rada dla Raków

Aby poprawić swoje życie seksualne należałoby się pozbyć niechęci do związków i zakończyć w swojej głowie te rozdziały, które należą do przeszłości. Pozwól sobie na zatracenie w przyjemności i nie oczekuj niczego więcej, a wasze uczucia się pogłębią dając prawdziwe spełnienie.

Lew

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Czego pragniesz w łóżku

Lwy będą tak zajęte w tym miesiącu, że seks może się wydawać ostatnią rzeczą na którą mają ochotę. Wolą pobyć w samotności, czują przesyt seksem i mają wrażenie, że seks pełen uczuć jest przereklamowany. Jeśli już dojdzie to zbliżenia, to wolą seks „czysto mechaniczny”.

O czym marzy twój partner

Partner zaś kipi pożądaniem i namiętnością, ale także chciałby się zaangażować uczuciowo. Lubi powolną grę wstępną, choć sam akt zazwyczaj jest dość szybki. Bez wątpienia jest świetny w łóżku, zna świetnie wszystkie erogenne punkty i to on zdecydowanie będzie chciał przejąć inicjatywę w łóżku.
Jednakże do łóżka wkradło się znudzenie, co może wywoływać chęć ucieczki i spróbowania czegoś nowego z kimś innym. Może także któraś ze stron zawiodła zaufanie partnera? Brakuje tu zwyczajnie połączenia dusz w trakcie aktu, seks w lutym potraktujecie jak zabawę, jeżeli w ogóle do niego dojdzie.

Rada dla Lwów

Erotyczne rozmowy i sms-y pomogłyby Wam rozpalić ponownie tę iskrę, a także nowe pozycje seksualne i seks w nietypowych miejscach.

Panna

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Czego pragniesz w łóżku

Luty to dosłowne zderzenie się dwóch przeciwieństw w kwestii potrzeb. Panna pragnie miłości i czułości rodem z komedii romantycznych, zaś partner jako tarotowy Diabeł marzy o najbardziej wyuzdanym seksie wszechczasów. Pomimo wielkiej namiętności i niesamowitej chemii – będzie mu ciężko odwzajemnić uczucie zakochania w tym miesiącu.

Jakie zabawy erotyczne Was czekają w łóżku

Czeka Was bardzo ostry seks, na pewno nie w pozycji misjonarskiej. Niemniej jednak Wasze niedopasowanie seksualne może doprowadzić Was do drobnych sprzeczek. Karty też dają sygnał, że w zasięgu Panny będzie także możliwy seks z wieloma partnerami.
Panna nie do końca chce być aż tak zdominowana – wolałaby wpierw usłyszeć więcej komplementów. Mogą się też zdarzyć nieprzewidziane trudności związane z rodziną – może ktoś do Was przyjedzie?

Rada dla Panien

Możesz bać się odrzucenia ze względu na swoją przeszłość, ale to nie powód by powtarzać stare błędy. Daj się ponieść namiętnemu aktowi i oderwać się od swoich uczuć, a sprawisz że zadziała to jak najlepsze antidotum na wszystkie lęki i smutki.

Waga

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Jaka będziesz w łóżku

Wagi podobnie jak Byki mogą czuć wiele blokad i zahamowań. Do seksu podejdą z rezerwą, a także z obawą, by nie wyjawić swoich prawdziwych uczuć. Nie obawiaj się światła i głębokich spojrzeń w oczy – to co czujesz jest naturalne i dobrze jest pozwolić sobie na „bycie całym sobą” podczas stosunku.

Na co ma ochotę twój partner w łóżku

Ostry, szybki i niebezpieczny seks – na to ma ochotę Twój partner. Głównie myśli o swoich potrzebach i oddziela aspekt emocjonalny od seksu.

Istnieje także ryzyko zdrady.

Pewien uraz (może z czyjejś przeszłości), bądź pustka emocjonalna sprawią, że ten seks będzie pozbawiony czułości i bliskości. Pomimo wewnętrznej namiętności ciężko w lutym o jedność dusz.

Rada dla Wag

Karty sugerują, aby spróbować się przebrać – erotyczne stroje i koronkowa bielizna mile widziana. Wszelkie kuszenie i podkreślanie swoich atutów zadziała na partnera i sprawi, że się do siebie zbliżycie. Wyluzuj się, a jeśli trafi Wam się nudny i przewidywalny seks – tak czasem bywa i trzeba się z tym pogodzić.
Otworzenie się na nowe możliwości, zatracenie w swoich zmysłach to gotowa recepta na udany seks. Bierz i dawaj rozkosz – lepszej pory na to nie będzie.

Skorpion

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

O czym marzysz w łóżku

Skorpiony dosłownie w lutym poniesie fantazja! Namiętność aż z nich kipi, mają ochotę na dużą zmienność (może odnosić się i do pozycji i do partnerów) i częstotliwość. Seks pod wpływem? Czemu nie! Jest tyle możliwości, a Twoja wyobraźnia wydaje się być nieograniczona.

Na co liczy twój partner

Jednak podobnie jak u Strzelców potencjalny partner jest najprawdopodobniej zmęczony i zablokowany, przejawia brak zainteresowania seksem. Skupia się głównie na swoich potrzebach i ma ochotę mieć święty spokój. Natłok spraw i obowiązków sprawią, że ten seks nie będzie tak namiętny jakbyś tego chciała. A może po prostu wahasz się, czy ten partner, o którym myślisz jest dla Ciebie odpowiedni?
Niestety namiętność Skorpionów w lutym pozostanie prawdopodobnie w sferze fantazji, być może będą próbowały to na partnerze wymusić – choć prawdopodobnie nieskutecznie.

Rada dla Skorpionów

Zwróć wnikliwie uwagę na to, czego oczekuje Twój partner. Pamiętaj by najpierw poszukać tej miłości w sobie, a wtedy pojawi się wokół ciebie. Kto nie umie kochać, nie potrafi też przyjmować miłości i odwrotnie. Życzę tu Skorpionom dużo miłości!

Strzelec

znak zodiaku Strzelec

Znak zodiaku Strzelec / il. Canva

Na co masz ochotę w łóżku

Strzelce raczej w tym miesiącu nie mają za bardzo siły ani ochoty na żadne zbliżenia, a jeśli już do tego dojdzie to ciężko będzie im wskrzesić z siebie ogień bądź inicjatywę. A może w związku namiętność już ustała i masz ochotę rozpocząć coś na nowo?

Czego pragnie twój partner

Po stronie partnera również nie dostrzegam większej ochoty na seks – zamyka się w sobie i skupia na swoich potrzebach, jednocześnie czując niechęć do łóżkowych uniesień.
Może i dojdzie do zbliżenia, lecz raczej nie będzie w tym nic wyjątkowego. Jedna ze stron bierze zbyt dużo do siebie i łatwo sprawić, by czuła się urażona. Nikt z Was nie spieszy się za bardzo, by wyjść z inicjatywą i nie potrafi się skupić na poszukiwaniu erogennych punktów u partnera. Próba narzucenia partnerowi swojej woli będzie skutkować wycofaniem się.

Rada dla Strzelców

Aby wprowadzić namiętność do seksualnego aktu najpierw Strzelce muszą popracować nad miłością do samych siebie. Nie rezygnuj ze swoich pragnień i staraj się dawać z siebie jak najwięcej – partner powinien to docenić i może ponownie wskrzesicie w sobie tę iskrę namiętności.

—-

 

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • amira 24 maja, 2021

    Witam drodzy
    Jak się masz, miło cię poznać
    Mam na imię amira. Chciałbym omówić z Tobą bardzo ważną kwestię, więc bardzo chciałbym, abyś napisał do mnie na mój adres e-mail (amirakurdk96@gmail.com), abyśmy mogli lepiej porozmawiać.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ