Wednesday, May 29, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Tarot na Dzień Matki – przyjrzyj się relacjom z mamą i darom, jakie otrzymałaś od kobiet z twojego rodu

Tarot na Dzień Matki – przyjrzyj się relacjom z mamą i darom, jakie otrzymałaś od kobiet z twojego rodu

Czy wiesz, jakie dary otrzymałaś od mamy i kobiet z twojego rodu?

Karty Tarota powiedzą ci, jakie dary otrzymałaś od kobiet ze swojego rodu / fot. Canva

Zobacz Tarot na Dzień Matki (26 maja). Nawet jeśli masz teraz trudne relacje z mamą, popatrz na nie z innej perspektywy. Tarot, postawiony specjalnie dla was, dla każdego znaku zodiaku, pomoże ci w tym

 

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana.  Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżby z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity.

– Z okazji Dnia Mamy karty odsłaniają dary i dobre rady od kobiet z twojego rodu. To dobry dzień, by przyjrzeć się bliżej waszej relacji i zastanowić się w którą stronę pójść

– mówi tarocistka.


Przeczytaj koniecznie:

Horoskop miesięczny: Maj to ważny miesiąc dla miłości

 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Rycerz denarów, Umiarkowanie, Paź mieczy

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Jesteś twarda i nie boisz się ciężkiej pracy. Otrzymałaś w darze także cierpliwość, lojalność, dzięki ludzie chcą się z tobą przyjaźnić, bo wiedzą, że mogą ci zaufać i na tobie polegać.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Tylko spokój cię uratuje! Czas na zaprowadzenie harmonii we wszystkich aspektach życia. Masz w sobie mądrość i możliwości, by stawić czoła wszystkim wyzwaniom. Ucz się więcej zwiedzając świat i uzbrój się w cierpliwość przy adaptacji do nowych sytuacji.

Rada na relacje z Mamą:
Musicie stanąć twarzą w twarz i wyznać sobie całą prawdę. Pomyśl, zanim coś powiesz, bądź cierpliwa i unikaj niepotrzebnych konfliktów. Charyzma to twoja mocna strona, postaraj się podejść do tego dyplomatycznie.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: As denarów, 6 mieczy, Cesarz

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Potrafisz dostrzec i wykorzystać szanse, które do ciebie przychodzą, zwłaszcza te materialne. Potrafisz szanować swoje pieniądze, a także zdobywać je dzięki umiejętności planowania i determinacji.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Nie uciekaj przed trudnościami, odcinanie się i lęk nie pomogą rozwiązać twoich problemów. Odetnij się od ludzi i sytuacji, które ci nie służą i nie bój się stawić czoła problem.

Rada na relacje z Mamą:
Wydajesz się w tej relacji głową rodziny, która musi zadbać o bezpieczeństwo wszystkich. Nie bój się poprosić o radę starszego mężczyznę. Wasze relacje z mamą są ustrukturyzowane, uczucia okazywane są za pomocą działań. Może czasem warto pójść na kompromis i zdobyć się na uczuciowe wyznanie?

 

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: 2 denarów, 4 kielichów, 3 denarów

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Umiejętność żonglowania kilkoma sprawami naraz, dobrą organizację, wewnętrzny balans, odpowiedzialność, łatwość w adaptacji oraz umiejętność zarządzania czasem.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Spróbuj dostrzec wszystkie możliwości, które są wokół ciebie, zamiast skupiać się na starych urazach. Negatywne myślenie ci nie służy, a tylko sprawia, że czujesz się znudzona i rozczarowana. Ktoś chce szczerze wyciągnąć do ciebie rękę, nie odmawiaj mu.

Rada na relacje z Mamą:
Partnerstwo i współpraca to klucz do sukcesu. Pielęgnuj w sobie wielkoduszność i szlachetność, czasem będziesz musiała się też podporządkować i zrezygnować ze swoich ambicji dla wspólnego dobra.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Świat, 3 mieczy, 7 kielichów

Co otrzymałaś w darze od swojej Mamy:
Szerokie horyzonty, otwarcie na nowości i nieznane doświadczenia. Czujesz się kosmopolitą, a na świecie nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Poradzisz sobie wszędzie, a także prawdopodobnie masz talent do języków.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Nadszedł dobry moment, by wybaczyć bliskim, którzy złamali nam serce, ale przede wszystkim to czas, by wybaczyć sobie. W przeciwnym razie zablokujesz się w tym cierpieniu i będzie cię to ograniczać w przyszłości.

Rada na relacje z Mamą:
Działaj i podejmuj odważne decyzje. Lecz zanim wspólnie spróbujecie czegoś ryzykownego, postaraj się spokojnie przeanalizować wszystkie opcje i połączyć ze swoją intuicją. Czas na bycie bardziej realistyczną. Możliwe, że ta relacja trochę cię męczy – w takim przypadku pozwólcie sobie na chwilę odpoczynku.

Lew (23 lipca – 22 kwietnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: As buław, Rycerz denarów, Głupiec

Co otrzymałaś w darze od swojej Mamy:
Ogromny potencjał, kreatywność i zdolność do skupiania się. Dzięki tym darom możesz osiągnąć wszystko, co zaplanujesz. Nie boisz się nowych wyzwań i podchodzisz do nich pełna motywacji.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Pracuj ciężko i nie bój się ubrudzić rąk. Nie wątp w siebie, bo doskonale wiesz, co musisz zrobić. Planuj i bądź cierpliwa. Twoja stabilność, ambicja i szczerość zaprowadzą cię daleko. Trzymaj emocje na wodzy.

Rada na relacje z Mamą:
Miej otwarty umysł, przyjmij z powrotem rolę kreatywnego i spontanicznego dziecka. Odpuść przeszłość i myślenie o przyszłości, po prostu żyj chwilą i ciesz się z teraźniejszości.

 

Przeczytaj też doskonały wywiad z psychoterapeutką Katarzyną Miller:
Grzeczne dziewczynki zatrzymują świat w rozwoju

 

Panna (23 sierpnia – 22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Sprawiedliwość, Śmierć, Diabeł

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Masz smykałkę do biurokratycznych spraw. Kierujesz się w życiu rozsądkiem, a także masz głębokie poczucie sprawiedliwości.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Nie bój się zmian. To, że coś się kończy oznacza, że coś się zaczyna. Wystarczy zamknąć jedne drzwi, aby nowe się otworzyły. Przeszłość należy umieścić za sobą, abyś mogła skupić swoją energię na tym, co jest przed tobą.

Rada na relacje z Mamą:
Jest między wami bardzo mocna więź, lecz czasem możesz czuć się w tej relacji uwięziona. A może aż za bardzo na sobie polegacie, np. finansowo? Nie ulegaj pokusom, nie sabotuj waszej relacji i pamiętaj, że gdy czujesz się zniewolona wystarczy powiedzieć „nie” .

Waga (23 września – 22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 7 mieczy, 10 mieczy, Król mieczy

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Umiejętność walki o swoje, a także życiowy spryt. Chcesz być niezależna i stronisz od grupowych nieporozumień.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Coś z przeszłości nadal sprawia ci ból, ignorując to lub zaprzeczając tylko pogarszasz sytuację. Odpuść wszystko, co już do ciebie nie należy. Gdy pójdziesz do przodu i skupisz się na przyszłości, odczujesz ogromną ulgę.

Rada na relacje z Mamą:
Częstsze rozmowy, najlepiej o ideach, zbliżą was do siebie. Uznaj autorytet mamy i trzymaj emocje na wodzy, tu rozsądne i praktyczne podejście odgrywa największą rolę. Pamiętaj też, że słowa potrafią ranić.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: Król kielichów, 8 kielichów, Księżyc

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Potrafisz świetnie kontrolować emocje, nawet jeśli mierzysz się z przeszkodami. Twoja wysoka inteligencja emocjonalna sprawia, że trzymasz się z dala od dramatów i strachu w swoim życiu.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Odejdź od tego, co ci nie służy. Może i kiedyś sprawiało ci to satysfakcje, ale już się wypaliło. Znajdź w sobie odwagę, by podążać za głosem swojej intuicji.

Rada na relacje z Mamą:
Czas na szczerą rozmowę o przeszłości. Waszą relację czeka transformacja, ktoś przed kimś coś ukrywa i niestety mu to nie służy. Jedna ze stron mocno zawiodła się na sobie i tylko powiedzenie prawdy pozwoli jej się wyzwolić.

 

Zobacz też:
Narcystyczna matka i dorosła córka. Jak sobie radzić i jak się uwolnić?

 

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Śmierć, Król kielichów, Rycerz denarów

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Świadomość własnej siły charakteru, umiejętność zaczynania od początku, łatwe odcinanie się od niekomfortowych osób i sytuacji i panowanie nad swoim lękiem. Karta Śmierci to również aura zdrowia, więc zapewne też dobre geny.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Dzięki kontrolowaniu emocji poradzisz sobie z każdą przeciwnością losu. Twoja dobroć i mądrość zaprowadza harmonię wszędzie, gdzie się pojawisz.

Rada na relacje z Mamą:
Ta relacja będzie wymagała ciężkiej pracy, ale dzięki temu będzie ona stabilna. Potrzebujesz zaplanować kroki i uzbroić się w cierpliwość. Postaw na szczerość, a swoje uczucia okazuj w czynach.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: 9 kielichów, 4 miecze, As denarów

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Optymistyczne podejście do życia, pewność siebie, a także wsparcie finansowe. To także dar, który umożliwia osiąganie sukcesu dzięki wdzięczności i odpowiedniej motywacji.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Wycisz się i zanurz w autorefleksji, dzięki której zbierzesz w sobie energię do działania. Postaraj się lepiej zrozumieć, co się wokół ciebie dzieje, a będzie ci łatwiej planować swoją przyszłość ze spokojem i precyzją. Teraz jest na czas na medytację, oczyszczenie umysłu i uspokojenie emocji.

Rada na relacje z Mamą:
Zajmijcie się wspólnie czymś nowym, czymś co was wzbogaci. Może to być rozwój duchowy, nowe sportowe zajęcia, a może wspólny biznes. Wspólne plany i determinacja sprawi, że wszystko wam się powiedzie. Myśl pozytywnie, ciesz się tym momentem, bo masz szansę uczyć tą relację jeszcze bardziej wspaniałą.

 

Zobacz też:
Bogdan de Barbaro o matkach, córkach, relacjach, miłości i wolności

 

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: Paź denarów, 2 denarów, 4 buław

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
Dużo wiedzy, którą potrafisz inspirować innych. Nie brak ci determinacji w osiąganiu celów i nie boisz się zaczynać nowych projektów w życiu. Dostałaś także w darze odpowiedzialność i ambicję.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Znajdź balans pomiędzy swoimi priorytetami, a także pomiędzy „być” a „mieć”. Popracuj nad lepszą organizacją czasu i pozwól sobie czasem na odpoczynek i delegowanie zadań. Uzbrój się w cierpliwość i nie bój się zmian, bądź elastyczna.

Rada na relacje z Mamą:
Należy spędzać więcej czasu razem. Jeśli mieszkacie razem, bądź daleko od siebie, to zmiana mieszkania może uzdrowić wasze relacje. Podobnie jak rodzinna uroczystość, chrzciny, ślub… podniosłość tego wydarzenia dobrze na was wpłynie. A jeśli nic takiego się nie szykuje, to może wspólny wyjazd i impreza?

Ryby (19 lutego – 20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 5 denarów, Cesarz, Śmierć

Co otrzymałaś w darze od Mamy:
To trudne karty, jednakże w pozytywnym aspekcie pokazują skromność i zaufanie do opaczności. Mama nauczyła cię lojalności i tego, że warto trzymać się razem. Jesteś także wytrzymała, dzięki czemu potrafisz dostosować się do każdych warunków. Często to też dar ścisłego umysłu i dobrego serca.

Wiadomość od Babci (mamy twojej mamy):

Dąż do wszystkiego z pasją i entuzjazmem. Nie zapominaj o dyscyplinie i logicznym myśleniu. Wybierz jeden praktyczny cel i dąż do niego. Podchodź do wszystkiego bardziej racjonalnie i nie daj się ponosić emocjom.

Rada na relacje z Mamą:
Uwolnij się od starych schematów, starych żalów i uwierz, że będzie dobrze. Czas na akceptację zmian i opuszczenia gardy. Zmieniłyście się obie i czas poznać i zaakceptować się na nowo.

 

Przeczytaj też: 
Halo, córciu, tu mama! Co robić, gdy mama dzwoni za często?

TAGI
top

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ