Saturday, April 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Targi Trends 4 Kids po raz czwarty w Krakowie już 1 grudnia!

Targi Trends 4 Kids po raz czwarty w Krakowie już 1 grudnia!

Zarażają ideą less waste i pokazywać jak można stać się eco friendly

Trends 4kids Kraków

Targi Trends 4Kids już 1 grudnia w Krakowie/fot.materiały prasowe

Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny dizajn, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców

 

Goście Targów Trends4Kids będą poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref

STREFA ZAKUPÓW – w tej strefie będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują atrakcyjne rabaty.
Realizując zakupy na stoiskach w kwocie łącznej 250 zł będzie można odebrać prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania bezpłatnie z porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Nasi najmłodsi Goście będą tworzyć przy wielkoformatowych panelach dizajnu ze sznurka, kreować indiańskie pióropusze i naszyjniki. Dzieci przeżyją podwodną przygodę w świecie wirtualnym i wezmą udział w zajęciach aktywnego czytania oraz Olimpiadzie pamięci.

STREFA EKO WYBORU – jest dla nas szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Chcemy edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Na najmłodszych czekają zajęcia recyklingowe m.in reperowania odzieży jeansowej, tworzenia woskowijek na żywność, eko magnesów z drewna i mini ogródka. Pokażemy też jak kreatywnie zapakować świąteczne prezenty wykorzystując przedmioty, które znajdziemy w domu.

Rodziców i wystawców będziemy także zarażać ideą less waste i pokazywać jak można stać się eco friendly.

 

Trends 4kids

CO: Targi Trends4Kieds 
GDZIE: TAURON Arena Kraków
KIEDY: 1 grudnia 2019, godz. 10:00-17:00

Więcej na: https://trends4kids.pl/

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ