Tuesday, June 6, 2023
Home / Kultura  / Targi Size+  po raz drugi w Warszawie

Targi Size+  po raz drugi w Warszawie

Już drugi rok z rzędu w Warszawie zagoszczą Targi Size+ - pierwsza tego typu impreza w Polsce organizowana na tak duża skalę.

13 i 14 czerwca 2015 roku to dwa dni prawdziwego święta dla wszystkich o rozmiarze większym niż 42. Już drugi rok z rzędu w Warszawie zagoszczą  Targi Size+ – pierwsza tego typu impreza w Polsce organizowana na tak duża skalę.

targisize+

Targi Size+ to prawdziwa mekka dla wszystkich, którzy ze względu na rozmiar, w sieciowych sklepach nie mogą znaleźć dla siebie modnej, ładnej i wygodnej oferty odzieżowej. Tylko na warszawskich targach, które w tym roku zajmą aż dwa piętra Domu Jabłkowskich przy Brackiej 25 możecie wybierać do woli. To tu spotkacie najważniejsze marki odzieżowe, bieliźniarskie, producentów rajstop, projektantów i autorskie pracownie krawieckie – słowem wszystkich, którzy swoją ofertę kierują do grupy size plus.

Jednak czerwcowe targi to nie tylko możliwość swobodnych, komfortowych zakupów w dużych rozmiarach. Poza strefą sprzedażową organizatorzy przygotowują cały pakiet atrakcji dodatkowych: spotkanie warsztatowe ze stylistką oraz możliwość przeprowadzenia wspólnych zakupów, warsztaty braffitingu, wizażu, metamorfozy dla wybranych uczestników. Na evencie znajdzie się również coś dla miłośników ruchu – pokazy burleski i warsztaty z instruktorką tej niezwykłej sztuki opartej na miłości do własnego ciała.
Zaś Ci, którym nieco brakuje pewności siebie i którzy nie potrafią się pozbyć kompleksów z powodu własnego wyglądu będą mogli spotkać się na coachingowych sesjach z psychodietetykiem, czy wziąć udział w warsztatach poprawiających samoocenę i autoakceptację.
Na Targach Size+ nie zabraknie oczywiście również miejsca dla rosnącej plus sizowej blogosfery. Blogerki size plus będą miały przygotowaną specjalną strefę, wyłącznie dla siebie, w której poza indywidualnymi spotkaniami z producentami będą mogły wziąć udział w warsztatach językowych i marketingowych.

Pośród ogromu atrakcji dodatkowych znajdą się również zajęcia z fotografii fashion, pokazy mody wybranych producentów, wyjątkowy konkurs na własny projekt sukienki oraz konkurs na najpiękniejszą dziewczynę size plus, w którym nagrodą będzie specjalna sesja zdjęciowa.

Jak mówią organizatorki targów: „Wszystko zaczyna się od Ciebie – przyjdź, zobacz, skorzystaj z naszej oferty i spraw, że poczujesz się lepiej w rozmiarze size plus”

Druga edycja Targów Size+ odbywać się będzie w dniach 13 i 14 czerwca 2015 w godzinach 10.00-18.00, w domu Jabłkowskich w Warszawie przy ulicy Brackiej 25.
Więcej informacji o projekcie: www.targisizeplus.pl

 (źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ