Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / TARGI SALON WIOSNA 2012 JUŻ ZA NAMI

TARGI SALON WIOSNA 2012 JUŻ ZA NAMI

25-26 lutego w Hali Expo XXI odbyły się 32. największe targi kosmetyki profesjonalnej Salon Wiosna 2012

Targi Salon Wiosna 2012

Targi Salon Wiosna 2012

25-26 lutego w Hali Expo XXI odbyły się 32. największe targi kosmetyki profesjonalnej Salon Wiosna 2012.

Targi Salon Wiosna 2012

Targi Salon Wiosna 2012

Podczas dwóch weekendowych dni gościliśmy ponad 140 firm nie tylko z Polski ale i z zagranicy, m.in. z USA, Szwecji, Izraela, Łotwy, czy Hiszpanii. Dzięki takiej różnorodności wszyscy odwiedzający mogli spojrzeć na kosmetykę i kosmetologię z wielu punktów widzenia. Firmy zagraniczne prezentowały swoje rodzime produkty, a tym samym i narodowe podejście do pielęgnacji zdrowia i urody. Kosmetyczki miały możliwość zapoznać się z nowościami i trendami wiosennymi, wykonać zabiegi pielęgnacyjne, spróbować nowych rozwiązań sprzętowych i produktowych. Firmy udostępniały swój asortyment dla wszystkich odwiedzających.

Na targi przybyli też goście specjalni: Ambasador Republiki Chorwacji Ivan del Vechio oraz b. Ambasador Indii Chandra Mohan Bhandari. Jego Ekscelencja Ambasador Bhandari opowiadał o jodze i ayurvedzie jako sposobie na zdrowie życie i walkę ze stresem. Natomiast Ambasador Republiki Chorwacji przybliżył gościom temat co raz bardziej popularnej winoterapii, opowiedział również o chorwackich winach. Po uroczystym otwarciu drugiego dnia targów nastąpił specjalny toast za pomyślność naszych krajów najlepszym winem chorwackim Graśeviną Lodową.

Doskonale sprawdziły się również wszystkie nowości, jakie pojawiły się na wiosennych targach np. kącik malucha był oblegany przez milusińskich, których mamusie odwiedzały w tym czasie stoiska kosmetyczne. Odwiedzające targi Panie równie ochoczo brały udział w castingu filmowym. Mamy już informacje, iż przynajmniej jedna uczestniczka będzie miała możliwość wypróbowania swoich sił na planie filmowym.

Salon Wiosna to również część edukacyjna. W trakcie dwóch dni targowych zanotowaliśmy obecność 21 uczelni i placówek szkolnych, a Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny odwiedziło ponad 900 osób. Edukacja to również mistrzostwa: XI Mistrzostwa Polski Nail Design, Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Uczelni Szkół Kosmetycznych i Wizażu Gold Star of  Make Up, odbywające się po raz pierwszy Mistrzostwa Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner a także Konkurs dla Kosmetyczek.

Na scenie targów Salon Wiosna odbyły się liczne pokazy i prezentacje m.in. pokaz body paintingu, pokaz tatuażu, występ zespołu Ettexor i wokalisty Nowatora, pokaz sukien ślubnych Sylwii Redy, czy show fryzjerskie stylisty fryzur Wojciecha Myszczyszyna, a także niezapomniany pokaz charakteryzacji „Między niebem a piekłem. Królowa otchłani” zorganizowany we współpracy z magazynem „Make-up Trendy” i charakteryzatorem Czarkiem Kostrzewskim. Organizatorzy Salonu Wiosna nie zapomnieli również o zdrowiu kobiety. Dlatego podobnie jak jesienią odbyła się akcja profilaktyczna „Cytologia – chwila, która ratuje życie w każdym wieku” pod patronatem WOKU oraz portalu Menopauza.pl.

Organizatorzy serdecznie dziękują za udział i już dziś zapraszają na targi Salon Jesień 2012, 13-14 października 2012.

„Miasto Kobiet” było patronem medialnym targów SALON WIOSNA 2012.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ