Wednesday, May 22, 2024
Home / Kultura  / Targi Prawdziwe produkty

Targi Prawdziwe produkty

Celem przedsięwzięcia jest promocja zrównoważonego stylu życia oraz aby żywość naturalna, wiadomego pochodzenia była szeroko dostępna dla Krakowian i mieszkańców miast.

PRAWDZIWE PRODUKTY to marka zajmująca się promowaniem i sprzedażą produktów wiadomego pochodzenia, najwyższej jakości o naturalnym składzie, dostarczanych głównie przez miejscowych wytwórców i rolników.

PRAWDZIWE_PRODUKTY

Zarówno skład jak i metody wytwarzania PRAWDZIWYCH PRODUKTÓW, które oferują Wystawcy na Targach, oparte są o sprawdzone przepisy, naturalne składniki, a wytwarzane są często tradycyjnymi metodami bez użycia szkodliwych dla zdrowia i środowiska substancji. Są to również certyfikowane produkty BIO/EKO.

Celem przedsięwzięcia jest promocja zrównoważonego stylu życia oraz aby żywość naturalna, wiadomego pochodzenia była szeroko dostępna dla Krakowian i mieszkańców miast.

Na Targach PRAWDZIWE PRODUKTY, Klienci mogą poznać wystawców i rolników, porozmawiać z nimi, dowiedzieć się jak są uprawiane i wytwarzane produkty, które od nich kupują.
Targi nawiązują też do historii i tradycji Placu Nowego, gdzie od początku swojego istnienia spełniał rolę handlową i tętnił życiem, będąc również miejscem spotkań.
Pierwsze wzmianki dotyczące Placu Nowego pochodzą już z 1653 roku.

Plac_Nowy_fotokresypl

MISJĄ Targów PRAWDZIWE PRODUKTY jest oferowanie szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów, ekologicznych, naturalnych, regionalnych, lokalnych, tradycyjnych, po takich cenach, aby jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić, kupując je bezpośrednio od producentów.

CELE jakie stoją przed tą inicjatywą w ramach realizacji kolejnych edycji Targów PRAWDZIWE PRODUKTY to:

– współpraca i promowanie rolników i wytwórców wysokiej jakości produktów ekologicznych, naturalnych, regionalnych, lokalnych, tradycyjnych
– tworzenie miejsc zakupów żywości i produktów wiadomego pochodzenia
– pobudzanie świadomości i rozpowszechnianie wiedzy na temat zrównoważonego stylu życia i świadomego odżywiania się
– prezentowanie pomysłów dotyczących produktów i usług, inspirowanych tym, co zdrowe, naturalne, ekologiczne i lokalne
– umacnianie relacji pomiędzy mieszkańcami miast i wsi.

PRAWDZIWE_PRODULTY

Serdecznie zapraszamy w sobotę 20 grudnia na przedświąteczną edycję Targów PRAWDZIWE PRODUKTY na Plac Nowy, historyczny plac targowy krakowskiego Kazimierza.
Od 10 stycznia Targi odbywać się będą cyklicznie w soboty. Zapraszamy wytwórców i rolników do zgłaszania się na kolejne edycje, mailowo: kontakt@prawdziweprodukty.pl lub telefonicznie 601.914.011. Bieżące informacje, daty kolejnych edycji oraz relacje z poprzednich targów na: www.facebook.com/prawdziweprodukty

Do zobaczenia na Targach PRAWDZIWE PRODUKTY!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ