Thursday, June 20, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych 2012 Już wkrótce w Warszawie.

Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych 2012 Już wkrótce w Warszawie.

Chciałabyś przymierzyć, a może nawet kupić nietuzinkowe stroje polskich projektantów? Na Targach Mody NMZ będziesz miała okazję.Już po raz piąty w Warszawie odbywać się będą Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych w dniach

Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych

Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych/ fot. materiał prasowy

Chciałabyś przymierzyć, a może nawet kupić nietuzinkowe stroje polskich projektantów? Na Targach Mody NMZ będziesz miała okazję.Już po raz piąty   w Warszawie odbywać się będą Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych w dniach   17 – 18 listopada, w godzinach 12:00–20:00 i 12:00–18:00.

Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych

Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych/ fot. materiał prasowy

W tym wielkim święcie mody może wziąć udział każdy. Na spotkania z projektantami wybrano niezwykłe miejsce – wnętrza zabytkowej piekarni na Pradze. W programie targów przewidziano m.in. zakupy i showroom polskich młodych projektantów, projekcje video lookbooków, wywiady z projektantami czy spotkania z przyjaciółmi i klientami przy kawie. Dotychczasowe edycje Targów Mody przyciągnęły wielu gości: dziennikarzy, przedstawicieli branży modowej, artystów, biznesmenów i znane nazwiska z mediów takie jak Roma Gąsiorowska czy Ramona Rey. Targi Mody swój początek zawdzięczają Nocy Młodych Zdolnych, która promuje twórców mody polskiej, artystów i muzyków. To niezwykłe połączenie mody, muzyki i sztuki  w niekonwencjonalnej przestrzeni . Mają jednak charakter zamknięty, stąd pomysł by wyjść do szerszej publiczności w ramach Targów Mody.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji podczas, której będziesz mógł obejrzeć, przymierzyć  i kupić niezwykłe kreacje, poznać najnowsze trendy w modzie i spędzić czas w miłej atmosferze. Już dziś zapisz w kalendarzu 17 listopada od 12-20, a w niedzielę od 12-18, WYPIEKI KULTURY, na ulicy Stolarskiej 2/4 w Warszawie.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ