Monday, July 22, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / TAJEMNICE IVANKI TRUMP

TAJEMNICE IVANKI TRUMP

Córeczka tatusia, czy rekin biznesu?

Ivanka Trump – córka obecnego Prezydenta USA, jego ulubienica i prawa ręka. Od momentu wygranej ojca nie cichnie szum wokół niej. Media szaleją i prześcigają się w wyciąganiu brudów z przeszłości. Kim tak naprawdę jest ta piękna blondynka? Czy wygryzie Melanie z roli Pierwszej Damy?

Ivanka ukończyła zarządzanie w Wharton Business School. Współpracowała z agencją modelek Elite Model Management. Pozowała dla Elle, Seventeen oraz występowała w pokazach Versace. Pracowała w firmie deweloperskiej Forest City, ale po dwóch latach zatrudniła się w firmie ojca The Trump Organization.

Happy birthday to my amazing father and first mentor! I still learn from you daily and love you dearly. @realdonaldtrump

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ivanka Trump (@ivankatrump)

W 2011 r. Ivanka Trump wpłaciła tysiąc dolarów na kampanię Hillary Clinton. Wielokrotnie podkreślała potrzebę wprowadzenia ustawy dotyczącej równej płacy dla kobiet, mimo tego, że sama nie zawsze przestrzegała tych zasad. Jej kampania #WomanWhoWork była jedynie promocją towarów. Panie mogły kupić kreacje kobiet sukcesu, lecz produkowała je firma, która nie daje pracownicom urlopów macierzyńskich. To ona nakłoniła ojca do spotkania z Alem Gore’em i Leonardem di Caprio do dyskusji na temat globalnego ocieplenia. Ivanka Trump jest marką w Stanach Zjednoczonych. To żywa reklama swoich produktów. Sygnowana jej nazwiskiem jest brylantowa biżuteria, buty, torebki i perfumy.

If only all date nights could be this glamorous! #MetGala

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ivanka Trump (@ivankatrump)

Jej mężem jest Jared Kushner biznesmen, inwestor, pochodzący z ortodoksyjnej żydowskiej rodziny. Ivanka przyjęła wyznanie męża. Nie tak dawno Kushner został mianowany na doradcę ds. umów handlowych i Bliskiego Wschodu w gabinecie Trumpa. Między nią a Melanie – jej macochą, jest tylko 11 lat różnicy. Podobno Panie nie darzą się sympatią. Mówi się o ciągłej rywalizacji o względy Prezydenta. 

Happy 7th anniversary Jared ❤️ I love you more than I could possibly express and am so grateful to have you by my side.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ivanka Trump (@ivankatrump)


Paula Jochymek

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ