Monday, February 26, 2024
Home / Kultura  / Tajemnica Bańki Szczęścia: zaproszenie

Tajemnica Bańki Szczęścia: zaproszenie

Niezapomniane widowisko dla dzieci pełne baniek mydlanych już 9 marca w Krakowie!

Widowisko już 3 marca w Nowohuckim Centrum Kultury

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Niezapomniane widowisko dla dzieci od 4. do 10. roku życia!

Niezapomniane widowisko dla dzieci od 4. do 10. roku życia!

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni

Spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni

Już 9 marca w Nowohuckim Centrum Kultury zobaczymy uczniów magicznej „BUL-BUL SZKOŁY”: uroczą Mydlaneczkę i jedynego w swoim rodzaju Bąbelka, którzy pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka „BUL-BUL SZKOŁY” – Dobra Wróżka: pokazuje magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej – ku wielkiemu zachwytowi widzów – bańki dosłownie ożywają w rękach bohaterów!

Bąbelek – młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu. Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który – jak się okazuje – jest przechowywany
w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe!

Bańki ożywają w rękach bohaterów

Bańki ożywają w rękach bohaterów

Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych: genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii – Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a Dobra Wróżka zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem.

Spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie!

Czas trwania spektaklu to 1 godzina 10 minut. Polecany dla dzieci od 4 do 10 roku życia!

Widowisko już 3 marca w Nowohuckim Centrum Kultury

Widowisko już 9 marca w Nowohuckim Centrum Kultury

Więcej informacji dostępnych na: http://www.teatrbaniek.pl oraz https://www.facebook.com/teatrbaniek

UWAGA:
Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek),
widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ