Sunday, October 2, 2022
Home / Artykuły tagowane "danie"

Proste, smaczne i naturalnie słodkie - oto przepis na placuszki kakaowe z gruszką w zgodzie z Kuchnią Pięciu Przemian!

WIĘCEJ

Dla tych z Was, które jeszcze nie upiekły świątecznej baby, mamy niespodziankę - doskonały przepis mojej prababci pochodzący z 1905 r. !

WIĘCEJ

Dziś mamy dla Was przepisy nie tylko na świąteczne wypieki, ale także na zmysłowy i odważny makijaż. Czas na nowy wiosenny wizaż!

WIĘCEJ

Przedstawiamy Wam Makową Panienkę dla trochę starszych dziewczynek – zmysłową i uwodzicielską damę skąpaną w odcieniach beżu i szarości czyli kreatywny wiosenny makijaż inspirowany wielkanocną

WIĘCEJ

Przygotowaliśmy dla Was przepis na letnią stylizację i jednoczenie niespotykany wielkanocny przepis – niezwykłe połączenie aromatycznej skórki z cytryny, powiek rozgrzanych słońcem i zmrożonych lodem

WIĘCEJ

Tradycyjny deser wielkanocny to Pastiera Napoletana. Ten przepyszny słodki wypiek robiony jest na bazie kruchego ciasta z owocami oraz sera ricotta i ugotowanej pszenicy.

WIĘCEJ

Włoski obiad wielkanocny nie może obyć się bez dania głównego w postaci jagnięciny. Sposobów jej przygotowania jest wiele, jednym z nich jest jagnięcina z czosnkiem

WIĘCEJ

Minestra di Pasqua – zupa przyrządzana na bazie białego wina i kilku rodzajów mięs. Danie to jest obowiązkową pozycją wielkanocnego menu zwłaszcza w okolicach Neapolu.

WIĘCEJ

Słodka czekolada i ostre chili - połączenie idealne nie tylko na wielkanocny stół. Miasto Kobiet poleca przepis na świąteczny mazurek!

WIĘCEJ