Sunday, May 9, 2021
Home / Posts Tagged "blogi"

Inspiracją do powstania tej książki były przepisy nadesłane przez blogerów, którzy wzięli udział w wyborach Kulinarnego Bloga Roku 2012 organizowanego pod auspicjami marki Lurpak.

READ MORE

Chcesz poczuć góralskie klimaty praktycznie nie ruszając się z Krakowa? Ania z abitetoeat.pl przybliża Wam Skansen Smaków w Kryspinowie.

READ MORE

Jestem matką normalną: psychicznie wykończoną, fizycznie wypompowaną, emocjonalnie zaniedbującą siebie…Matka Sanepid Aleksandry Michalak, to książka wyjątkowa, powstała w oparciu o wpisy ukazujące się na popularnym

READ MORE

Dla tych, którzy mają chwilę czasu przed świętami, mamy przepis na słodki domek z piernika. Przepis jest nieco czasochłonny, ale efekt będzie na pewno spektakularny.

READ MORE

Justyna Pacocha, autorka bloga Just Try It www.justtryeat.blogspot.com poleca zdrowe pierniczki wegańskie - bez użycia jajek, mleka i bez piekarnika.

READ MORE

Kochani, święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na świąteczne menu, polecamy Wam przepis Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, autorki bestsellerowej Cukierni Pod Amorem na

READ MORE

Zaprzyjaźniona blogerka Karolina Antoniszyn, autorka bloga Sweet and Chili www.sweetandchili.wordpress.com tym razem dzieli się z nami przepisem na kapuściane fajerwerki.

READ MORE