Monday, April 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Tabletki na powiększenie biustu – zastępstwo dla operacji plastycznej?

Tabletki na powiększenie biustu – zastępstwo dla operacji plastycznej?

Prawie każda kobieta marzy o dużym i jędrnym biuście, zwłaszcza jeśli została obdarzona mniejszym rozmiarem. Do tej pory najskuteczniejszym sposobem na powiększenie biustu była operacja plastyczna. Aktualnie jednak powstały środki, dzięki którym jest to możliwe

Czy biust można powiększyć tabletkami?

Decydując się na operację plastyczną można mieć pewność tego, że biust zostanie powiększony do takiego rozmiaru, jaki się oczekuje. Przed podjęciem decyzji, warto spróbować kuracji tabletkami. Jej efekt będzie na pewno widoczny, nie jest tylko powiedziane w jakim stopniu / fot. materiały prasowe

Prawie każda kobieta marzy o dużym i jędrnym biuście, zwłaszcza jeśli została obdarzona mniejszym rozmiarem. Do tej pory najskuteczniejszym sposobem na powiększenie biustu była operacja plastyczna. Aktualnie jednak powstały środki, dzięki którym jest to możliwe bez konieczności poddania się zabiegowi

Jak działają tabletki na powiększenie biustu?

Tabletki na powiększenie biustu w zależności od producenta składają się z różnego rodzaju naturalnych ziół, które pozytywnie oddziałują na wygląd piersi.

Takimi ziołami są m.in.:

  • koper włoski,
  • czarnuszka,
  • czerwona koniczyna,
  • czy nasiona kozieradki.

 

Składnikami, które łączą te wszystkie rośliny, a tym samym znajduje się w tabletkach na powiększenie biustu są fitoestrogeny. Substancje te działają w organizmie człowieka podobnie, jak estrogeny (damskie hormony płciowe). Fitoestrogeny stymulują proces gromadzenia lipidów w adipocytach i tym samym prowadzą do wzrostu tkanek piersiowych. Ponadto proces ten wpływa również na jędrność i pełność biustu. Tak więc tabletki na biust nie tylko wpływają na jego powiększenie, ale również przyczyniają się do poprawy jego kształtu i tym samym ogólnego wyglądu.

Skuteczność tabletek na powiększenie biustu

Wbrew pozorom i opiniom niektórych osób, dzisiejsze preparaty na powiększenie biustu mogą być bardzo skuteczne. Powiększenie piersi za ich pomocą jest nie tylko możliwe, ale w zależności od organizmu kobiety efekt ten może być znaczny. U niektórych kobiet biust może powiększyć się nie tylko o jeden rozmiar, ale również o dwa, a nawet trzy. Dużo zależy tutaj od konkretnego wybranego preparatu, jednak rankingów w sieci nie brakuje, jeden z bardziej popularnych można zobaczyć na stronie https://naturalnemetody.pl/tabletki-kremy-na-powiekszenie-biustu/.

Ponadto tabletki takie posiadają również inne, bardzo przydatne właściwości. Dodatkowo preparaty takie sprawiają, że skóra staje się bardziej napięta, a biust jędrniejszy. Niektóre z nich wpływają również na kształt piersi. Przy regularnym braniu tabletek mogą się one stać pełniejsze. Oprócz tego substancje zawarte w tak przygotowanych tabletkach czasami pozwalają oczyścić organizm z toksyn, a nawet przyczynić się do poprawy samopoczucia. Można więc nie tylko znacznie lepiej wyglądać, ale również się czuć.

Czy tabletki mogą zastąpić operacje plastyczne?

Pytaniem, jakie aktualnie zadaje sobie wiele kobiet jest to, czy tabletki na powiększenie biustu mogą zastąpić operacje plastyczne. Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Jak już wcześniej zostało wspomniane skuteczność takich preparatów zależy od podatności organizmu kobiety na działanie składników w nich zawartych.

Biust oczywiście może powiększyć się nawet o trzy rozmiary, jednak nie u wszystkich tak się dzieje. Czasem efekty uzyskane za pomocą tabletek nie są wystarczające dla kobiety. Wszystko oczywiście zależy od tego, czego się ona spodziewa. Niektórym wystarczy powiększenie biustu nawet o jeden rozmiar, inne niestety oczekują większej różnicy.

Można więc powiedzieć, że tabletki na biust są bardzo dobrym rozwiązaniem w momencie, kiedy ich działanie na organizm będzie takie, jak tego oczekiwano. Wtedy mogą stać się one alternatywą dla operacji plastycznych.

Dlaczego warto spróbować?

Oczywiście decydując się na operację plastyczną można mieć pewność tego, że biust zostanie powiększony do takiego rozmiaru, jaki się oczekuje. Przed zdecydowaniem się jednak na takie rozwiązanie, warto spróbować kuracji tabletkami. Jej efekt będzie na pewno widoczny, nie jest tylko powiedziane w jakim stopniu.

Powodem jednak dla którego warto odłożyć decyzję o operacji w czasie jest to, że tabletki w przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych działają bezinwazyjnie. Ich stosowanie w podanych na opakowaniach ilościach, nie przynosi żadnych skutków ubocznych. Operacja z kolei jest metodą w trakcie której mogą pojawić się powikłania, a pacjenta może dochodzić do siebie przez parę miesięcy. Oprócz tego zabieg plastyczny jest sztucznym sposobem na powiększenie biustu. W wyglądzie i dotyku będzie to zauważalne.

W przypadku stosowanych tabletek biust zostaje naturalnie powiększony i na taki też będzie wyglądał. Ponadto u niektórych kobiet wkładki silikonowe się nie przyjmują. Nawet po paru miesiącach od operacji organizm może zacząć wypierać umieszczone w biuście ciało obce.

W efekcie konieczne jest przeprowadzanie kolejnych operacji, które usuną silikon, jednak zostawią po sobie niewielkie blizny. W przypadku operacji plastycznych może dojść więc do wielu powikłań i mogą wystąpić również pooperacyjne skutki uboczne. Dlatego też na takie rozwiązanie powinny zdecydować się jedynie te kobiety, u których żadne inne metody powiększania biustu nie przyniosły oczekiwanych efektów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ