Tuesday, March 5, 2024
Home / PARTNER MK  / T-shirt męski w zestawieniu glamour

T-shirt męski w zestawieniu glamour

Od jakiegoś czasu świat oszalał na punkcie męskiej mody smart casual, czyli łączenia codziennych elementów ubioru z odzieżą glamour.

Temat zwykłej koszulki zakładanej do eleganckich stylizacji stanowi top temat wśród bloggerów mody męskiej. Zresztą od jakiegoś czasu świat oszalał na punkcie męskiej mody smart casual, czyli łączenia codziennych elementów ubioru z odzieżą glamour.

Hip young couple smiling at camera

Wielu z nas pracuje w biurach, gdzie panuje ścisły dress code. Dlatego warto pomyśleć nad tym, jak go urozmaicić, aby nie wyglądać nudno. / fot. fotolia

Zwykły T-shirt męski do garnituru lubią zakładać gwiazdy, jak np. Oliwier Janiak, Maciej Rock, Kuba Wojewódzki. Taki styl uwielbiają styliści, modowi dziennikarze i bloggerzy, jak np. Łukasz Podliński, Łukasz Kielban czy Michał Kędziora.

T-shirt męski – z czym zestawiać, by było elegancko?

Projektanci na tygodniach mody w Mediolanie i Londynie pokazali, że T-shirt męski jest nieodłącznym elementem współczesnych eleganckich stylizacji. Na przykład:

– Astrid Andersen proponuje zestawiać gładki, najlepiej klasyczny biały T-shirt męski z obcisłymi spodniami typu męskie rurki, albo – dla odważnych – z legginsami. Do takich stylizacji dobrze nadają się eleganckie buty i dopasowane marynarki.

– Alexander McQueen proponuje natomiast zestawiać gładki T-shirt męski z eleganckimi przedłużonymi marynarkami, w kroju będącymi czymś pomiędzy frakiem a płaszczem i spodniami w kant, albo dopasowanymi kamizelkami od garnituru i spodniami w kant.

– Saint Laurent T-shirt męski w eleganckiej stylizacji łączy z ekstrawaganckimi dodatkami, jak połyskująca marynarka i obcisłe eleganckie spodnie, albo ze skórzanymi spodniami i elegancką dłuższą marynarką.

– Lanvin natomiast wraca do wspomnień i łączy biały T-shirt męski z eleganckimi, dopasowanymi spodniami ze skórzanym płaszczem à la gestapo. Zupełnie inna propozycja to biały T-shirt męski połączony z czarnymi spodniami z całymi bardzo luźnymi nogawkami i eleganckim obuwiem.

Do biura w podkoszulku?

Wielu z nas pracuje w biurach, gdzie panuje ścisły dress code. Dlatego warto pomyśleć nad tym, jak go urozmaicić, aby nie wyglądać nudno. Entuzjaści mody mogą swobodnie pozwolić sobie na tę odrobinę nonszalancji i T-shirt męski w biurze, jeżeli obudują go odpowiednimi dodatkami. Dlatego jeżeli decydujemy się na T-shirt w wersji glamour, poszukajmy inspiracji na męskich blogach modowych, aby dobrać coś dla siebie. Stylizacja będzie kompletna, jeżeli będziemy pamiętać również o fryzurze, ewentualnie odpowiednio przyciętej brodzie, okularach, zegarku i innych drobiazgach.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ