Tuesday, March 5, 2024
Home / PARTNER MK  / Szybka i efektywna nauka języka angielskiego? To prostsze niż myślisz

Szybka i efektywna nauka języka angielskiego? To prostsze niż myślisz

Czym dla ciebie jest nauka języka angielskiego?

nauka angielskiego

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej i daj sobie znaleźć najlepszego nauczyciela / fot. materiały prasowe partnera

Nauka języka angielskiego wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Poza samorozwojem może przynieść także wiele radości oraz nowych znajomości. Jak i gdzie najlepiej zacząć naukę? Poznaj ofertę Akademii Języka Angielskiego Skyeng i sprawdź swój poziom na darmowej lekcji próbnej

Język angielski – jak szybko się go nauczyć?

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważna jest dziś znajomość języków obcych. Są nie tylko przydatne w pracy, ale i poszerzają nasze horyzonty myślowe. Sprawiają, że na wyjazdach czujemy się pewniej, a świat właściwie nie ma przed nami tajemnic.

 

Istnieje wiele sposobów, by szybko nauczyć się języka angielskiego. Specjaliści zalecają, by otoczyć się nim, gdzie tylko możemy – szczególnie, gdy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z nauką. Na początek może wydawać się to trudne, jednak wiele osób szybko orientuje się, że jest to dla nich ogromna motywacja. W ten sposób uczymy się funkcjonować w nowym języku – obsługiwać telefon, oglądać seriale czy komunikować się z bliskimi, którzy mówią płynnie po angielsku. Największą motywację daje jednak świadomość regularnego sprawdzania naszych postępów. Ciężko jest jednak osiągnąć to bez korepetytora, który dodatkowo jest w stanie zadbać o to, byśmy nie powielali błędów, ucząc się nowych zwrotów.

Nauka języka angielskiego o każdej porze ze Skyeng

Skyeng to szkoła języka angielskiego online, z której oferty można korzystać w ponad 30 krajach świata. Oferuje ponad 115 kursów – w tym angielski w podróży, w biznesie, w medycynie czy też angielski konwersacyjny. Liczba nauczycieli wynosi około 11 tysięcy – zapisując się do szkoły, obsługa pomoże dobrać odpowiedniego lektora lub native spikera, którego w trakcie trwania zajęć można swobodnie zmienić. Dziś z oferty szkoły korzysta około 110 tysięcy studentów.

 

To, co najbardziej zachęca w ofercie Akademii Języka Angielskiego Skyeng to elastyczność godzin – lekcje angielskiego udzielane są o każdej porze, 24/7. Lektorzy i native speakerzy pochodzą z różnych krajów – dlatego jeżeli nie masz czasu w ciągu dnia, wielu nauczycieli chętnie poświęci ci czas późnym wieczorem lub nawet w nocy.

nauka języka angielskiego

Możesz uczyć się języka angielskiego online gdzie tylko chcesz, dzięki wykwalifikowanym nauczycielom w Skyeng / Fot. materiały prasowe

Bezpłatna lekcja testowa w Skyeng

Lekcje w szkole online Skyeng prowadzone są na inteligentnej platformie, która dostosuje materiały do twoich potrzeb i pomoże ci śledzić postępy. Na niej znajdziesz także pomoce do samodzielnej nauki. Studentom w nauce pomaga też aplikacja mobilna, z której korzystają, by poszerzać słownictwo i wykonywać dodatkowe ćwiczenia czy pracę domową. Każdy nauczyciel opracowuje dla studenta indywidualny program nauczania, który uwzględnia cele i potrzeby – z dodatkową gwarancją międzynarodowych standardów.

 

Dla osób zainteresowanych ofertą Skyeng, szkoła oferuje bezpłatną pierwszą lekcję. Po jej odbyciu można zdecydować, czy ten sposób nauki języka jest dla nas odpowiedni. Dodatkowo, w dwie minuty po zarejestrowaniu na skrzynce odbiorczej pojawiają się aż trzy listy kontrolne. Dzięki nim możemy podsumować swój rok, zdobyć pożyteczne nawyki i stworzyć plan nauki angielskiego.

Kursy języka angielskiego pomysłem na prezent?

W 2017 roku co trzeci Polak otrzymał przynajmniej jeden nietrafiony prezent. Wielu z nas marzy nie tyle o rzeczach materialnych, co o ciekawych przeżyciach, samorozwoju czy po prostu o szczęśliwym i miło spędzonym czasie. Nauka języka angielskiego może pomóc nie tylko w doskonaleniu umiejętności, lecz także przyczynić się do poprawienia naszego humoru.

 

Skyeng w swojej ofercie zawiera także kluby konwersacyjne, dzięki którym możemy poznać innych studentów i porozmawiać z nimi po angielsku o czym chcemy, na odpowiednim dla nas poziomie. Nad rozmową czuwa nauczyciel, który pomaga uporać się z trudnymi zwrotami. To właściwie gwarancja miłego i efektywnie spędzonego czasu. Dzięki temu przełamujemy swoją barierę językową, a późniejsze wyjazdy, poznawanie nowych osób czy rozmowy o pracę w języku angielskim nie stanowią dla nas żadnego problemu

Jak wygląda nauka w Akademii Języka Angielskiego Online Skyeng?

Po zapisaniu się na lekcję próbną, lektor lub native speaker określa poziom języka angielskiego i tworzy dla studenta indywidualny plan. Po dokonaniu płatności, dobierany jest najodpowiedniejszy nauczyciel. Uczeń akademii dostaje także dostęp do aplikacji oraz możliwość uczestnictwa w klubach konwersacyjnych. Nie trzeba kupować żadnych książek ani dodatkowych materiałów – wszystko, co jest potrzebne znajduje się na platformie. Po ukończeniu kursu każdy otrzymuje certyfikat szkoły Skyeng. Poziomy, jakie uzyskują studenci odpowiadają Europejskiemu Systemowi Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

 

Harmonogram zajęć można ustalić samodzielnie, wybierając najbardziej odpowiednie dla siebie godziny. Cena jest zależna od pakietu, jaki chcamy wykupić – im większy, tym jest ona korzystniejsza. Jeżeli zaprosimy przyjaciela do nauki w Skyeng – oboje otrzymujemy dwie lekcje gratis. Nauka języka angielskiego jest dziś absolutną podstawą do zdobycia satysfakcjonującej pracy i swobodnego kontaktu z ludźmi na całym świecie.

 

Jeżeli od swojej szkoły języka angielskiego oczekujesz profesjonalnego podejścia, możliwości nauki w dogodnym dla ciebie czasie i miejscu oraz możliwości kontaktu z innymi studentami, przejrzyj ofertę i zapisz się na bezpłatną lekcję próbną w Skyeng.

Źródło: materiał Partnera MK

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ