Sunday, May 19, 2024
Home / Kultura  / Szybcy i wściekli wjeżdżają do kin

Szybcy i wściekli wjeżdżają do kin

"Szybcy i wściekli" wracają, żeby po raz kolejny przeprowadzić widza przez szalony świat wyścigów i strzelanin.

Czy może być coś lepszego niż widowiskowe pościgi i efektowne strzelaniny na największym ekranie kin IMAX? „Szybcy i wściekli” wracają, żeby po raz kolejny przeprowadzić widza przez szalony świat wyścigów i strzelanin. Jeszcze nigdy nie było tak efektownie!

Szybcy i Wsciekli 7_plakat

Już od 10 kwietnia we wszystkich kinach IMAX będzie królowała szybkość i wściekłość w najlepszym wydaniu. W nowej produkcjiJamesa Wana zobaczymy zapierające dech w piersiach pościgi, pojedynki na broń palną i nie tylko. Ostatnia część Szybkich i wściekłych będzie jednocześnie okazją do pożegnania Paula Walkera, który zginął tragicznie w okresie kręcenia filmu. O nieprawdopodobne emocje zadba także gwiazdorska obsada. W rolach głównych m.in. Vin Diesel (Riddick), Paul Walker (Szybcy i wściekli), Jason Statham (Transporter), Dwayne Johnson (Hercules), Michelle Rodriguez (Maczeta) i Ludacris.

Dzięki nieprawdopodobnie czystemu obrazowi w kinach IMAX lśniące i dopakowane samochody, pojawiające się w filmie, będzie można zobaczyć praktycznie z bliska. Wielowymiarowy system dźwiękowy wprowadzi widza do kokpitu prowadzonych aut i dosłownie w środek walki pomiędzy Jasonem Stathamem a The Rockiem. #przezyjwIMAX siódmą przejażdżkę z najlepszymi złodziejami samochodów w historii kina!

Zemsta wyjaśnia wszystko

W ostatniej części Szybkich i wściekłych Deckard Shaw będzie chciał zemścić się na ekipie Dominica Toretto za zabicie swojego brata. Nie będzie to jednak bezmyślna zemsta a misternie przygotowany krwawy plan. Toretto będzie musiał stawić czoła nie tylko próbie zemsty, ale także konfliktowi somalijskich terrorystów z rządem Stanów Zjednoczonych. Stawką jest dostęp do zabójczej broni. Ekipa jeszcze raz połączy swoje siły, kiedy na celowniku Shawa pojawi się każdy członek drużyny Doma.

Projekcje filmu Szybcy i wściekli 7  na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już od 10 kwietnia. Film również od 10 kwietnia we wszystkich kinach Cinema City i salach Škoda 4DX™ w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

(źródło: mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ