Thursday, April 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Szukasz prezentu dla świeżo upieczonych dziadków? Metryczka ze zdjęciem wnuka na pewno sprawi im radość!

Szukasz prezentu dla świeżo upieczonych dziadków? Metryczka ze zdjęciem wnuka na pewno sprawi im radość!

Takie upominki zacieśniają więź między pokoleniami

Metryczka dla babci

fot. Freepik

Narodziny wnuka to wielkie wydarzenie nie tylko w życiu rodziców, ale także dziadków. Odwiedzając rodziców lub teściów po urodzeniu maluszka, często chcemy podarować im prezent, który będzie im codziennie przypominać o ukochanym wnuku. Może być to zdjęcie w ramce, fotokalendarz albo… metryczka ze zdjęciem

 

Metryczka niemowlaka – co to jest?

Metryczka niemowlaka to wyjątkowa pamiątka zawierająca podstawowe informacje o narodzonym dziecku: imię, datę i miejsce urodzenia, wagę i długość w chwili narodzin czy imiona rodziców. Może przyjmować różne, nierzadko fantazyjne formy. Jednym z najpopularniejszych i najatrakcyjniejszych typów metryczek jest spersonalizowany plakat. Po wybraniu preferowanego motywu graficznego, na projekcie można umieścić dane o dziecku, zdjęcie, a czasem także własny tekst. Oprócz personalizowanych plakatów, powodzeniem cieszą się również metryczki drewniane w formie zawieszki oraz pluszowe misie ubrane w „metryczkowe” koszulki.

Metryczka 1

Metryczka ze zdjęciem ze sklepu Abudzi.pl – do wyboru pozostaje wiele wzorów, które ozdobią nawet eleganckie mieszkanie dziadków / fot. materiał Partnera

Metryczka ze zdjęciem jako prezent dla dziadków

Metryczka niemowlaka to doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent nie tylko dla świeżo upieczonych rodziców, ale również dla dziadków. Sprawia ogrom radości ludziom, którzy bezgranicznie kochają swoje wnuki, a nie mogą być z nimi na co dzień. Spośród dostępnych typów metryczek, dziadkom najbardziej do gustu przypaść powinien spersonalizowany plakat ze zdjęciem ukochanego wnuczka. Wizualna forma przekazu z pewnością wzbudzi więcej emocji niż metryczka drewniana z „suchymi” danymi czy pluszowy miś. Jesteśmy przekonani, że plakatowa metryczka w ramce natychmiast zawiśnie w centralnym punkcie salonu czy babcinej kuchni.

 

Metryczka dla dziadków, gdy wnuków jest więcej

Ogromną zaletą metryczek ze zdjęciem jest niepowtarzalność każdego egzemplarza. Jeśli dziadkowie mają więcej wnucząt, będą mogli stworzyć na ścianie zachwycającą, kompletną galerię rodzinną. Fantastycznym pomysłem jest przeplatanie metryczek w ramkach fotografiami, laurkami i innymi pamiątkami. Gdy maluszek skończy rok, możecie podarować dziadkom w prezencie specjalną metryczkę na roczek, zawierającą więcej informacji o wnuczku oraz aktualną fotografię. Metryczkę roczkową możecie sprezentować swoim rodzicom np. na Dzień Babci lub Dzień Dziadka. Z pewnością ucieszy ich bardziej niż bombonierka czy bukiet kwiatów. Warto wybierać metryczki z jednej kolekcji, by cała galeria była spójna stylowo.

Metryczkę noworodka warto w późniejszym czasie uzupełnić o metryczkę na roczek / fot. materiał Partnera

Jaką metryczkę niemowlaka wybrać dla dziadków?

Wybór wzoru metryczki zależy oczywiście od indywidualnych preferencji. Dziadkowie bardziej niż wymyślną grafikę docenią fakt, że dostali coś osobistego i od serca. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jakość wydruku i gatunek papieru. Ważne też, żeby metryczka była w ramce. Wtedy dziadkowie będą mogli od razu powiesić ją na ścianie. Oprawiony plakat nie tylko ładniej wygląda, ale również jest lepiej chroniony przed uszkodzeniami i zabrudzeniem. Jeżeli dziadkowie przywiązują dużą wagę do wystroju wnętrza, postarajmy się dobrać grafikę do aranżacji ich mieszkania. Idealnie, jeśli uda się nam znaleźć projekt utrzymany w dziecięcych klimatach, a jednocześnie podobający się dorosłym. Elegancką, uniwersalną i ponadczasową propozycją są metryczki zaprojektowane w stylu rysunkowym lub lineart. Pasują nie tylko do dziecięcych wnętrz: mogą z powodzeniem dopełnić aranżację eleganckiego, nowoczesnego salonu.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ