Thursday, June 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Szukasz agencji eventowej w Krakowie? Wybierz Szok.biz!

Szukasz agencji eventowej w Krakowie? Wybierz Szok.biz!

Chcesz zorganizować wydarzenie? Idź do profesjonalisty

Jeżeli poszukujecie takiej firmy w Krakowie, koniecznie zapoznajcie się z ofertą Agencji Szok / fot. materiały prasowe

Niezależnie od rodzaju wydarzenia, organizowanie go samodzielnie może okazać się naprawdę trudnym zadaniem. Z tego powodu coraz większym zainteresowaniem cieszą się agencje eventowe oraz ich oferta, które w takich sytuacjach pomagają lub wręcz niemal wyręczają swoich klientów. Dzięki zatrudnionych w nich specjalistach, ich doświadczeniu oraz odpowiednim zapleczu technicznemu, mogą one organizować eventy idealnie dopasowane do przedstawionych im wymagań. Jeżeli poszukujecie takiej firmy w Krakowie, koniecznie zapoznajcie się z ofertą Agencji Szok

 

Sama oferta jest naprawdę rozbudowane, to jednak dokładnie opiszemy poniżej. To, co dla potencjalnego klienta będzie zapewne najważniejsze, to fakt, że Agencja Szok to przykład prawdziwego profesjonalizmu oraz odpowiedzialności. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna dla klientów jest ich praca, dlatego dają z siebie więcej, niż 100%. Jak sami podkreślają, to dla nich nie tylko praca, ale również pasja, której realizowanie sprawia im nie tylko dużo frajdy, ale również satysfakcji. Dzięki takiej kombinacji są oni w stanie pokonać poprzeczki zawieszone nawet naprawdę wysoko.

Same wydarzenia organizowane są w sposób kompleksowy, co jest niezwykle wygodne dla klientów, do tego podczas nich wykorzystywane są najnowsze technologie, co jest nie tylko wygodne, ale również umożliwia otrzymanie efektów, które niekoniecznie są w stanie zagwarantować firmy konkurencyjne.

Jak przebiega proces organizacji eventu?

Jest on naprawdę prosty, a jego przestrzeganie sprawia, że całość przebiega naprawdę sprawnie. Jest on również wynikiem wielu współprac i ogromnej ilości zorganizowanych wydarzeń i imprez, dzięki czemu został odpowiednio zoptymalizowany i dopasowany do tego rodzaju współpracy. Po pierwsze, najważniejszy jest kontakt. W jego trakcie pracownicy Szok chcą poznać oraz poddać analizie faktyczne potrzeby oraz oczekiwania danego klienta. Po nich następuje propozycja koncepcji oraz zakresu działań, które agencja miałby podjąć. Jeżeli wstępny plan zostanie zaakceptowany, klient otrzyma przygotowaną kalkulację kosztów. Gdy kosztorys zostanie zaakceptowany, przychodzi moment podpisania umowy. Następny punkt to przygotowanie scenariusza danego wydarzenia, jednocześnie przygotowywane są propozycje materiałów graficznych. Piątym punktem współpracy jest zaakceptowanie przez klienta wszystkich przygotowanych wcześniej elementów, które umożliwiają rozpoczęcie przygotowań technicznych do danego wydarzenia. Dzięki temu, kiedy przychodzi dzień eventu, wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Koniec wydarzenia nie jest jednak końcem współpracy – ostatni element to omówienie oraz ewaluacja wydarzenia.

Widać więc, że klient jest informowany o wszystkich prowadzonych pracach, do tego wszystkie rzeczy są z nim konsultowane oraz muszą zostać zaakceptowane, by prace nad danym wydarzeniem mogły ruszyć dalej. Dzięki temu możliwe jest stworzenie takiego wydarzenia, które będzie idealnie dopasowane do klienta i jego wymagań.

Wynajem sprzętu eventowego w Krakowie

Poza organizacją samych wydarzeń Agencja Szok oferuje również swoim klientom wynajem profesjonalnego sprzętu eventowego. Znajduje się tutaj nie tylko sprzęt do nagrywania wideo, ale również wszystko, co niezbędne, by zorganizować galę, szkolenie, konferencję, pokaz, targi czy inne, podobne eventy. W ofercie firmy znajduje się opcja wynajmu m.in. projektorów, ekranów, ścian ledowych, telewizorów, mównic, nie zapomniano również o odpowiednim naświetleniu oraz nagłośnieniu. Oferowany sprzęt pochodzi od renomowanych producentów, dzięki czemu jest gwarancją nie tylko samej jakości, ale również niezawodności, co jest tak istotne podczas każdego wydarzenia.

Na szczególną uwagę zasługują wielkoformatowe ekrany LED. Idealnie sprawdzają się zarówno podczas działań indoor, jak i outdoor. Można zmieniać ich konfiguracją a powierzchnia ekranu może sięgać nawet do 200 m2, dzięki czemu mogą się one idealnie sprawdzić nawet podczas największych eventów, takich jak konferencje, koncerty, imprezy plenerowe, targi czy nawet wydarzenia sportowe.

Szeroka oferta Agencji Szok

Trudno będzie nam wspomnieć o wszystkim, jednak warto wiedzieć, że pracownicy Szok zajmują się również filmowaniem wideokonferencji, prowadzeniem transmisji online z różnorodnych wydarzeń (nie tylko konferencji!), obsługują technicznie poszczególne wydarzenia oraz dodatkowo umożliwiają korzystanie z systemów obsługi konferencji. Wszystko to składa się na bardzo kompleksową usługę, którą można idealnie dopasować do wymagań poszczególnych klientów, nawet jeżeli są one nie tylko po prostu wysokie, lecz również naprawdę niestandardowe.

Więcej o pełnej ofercie można dowiedzieć się na stronie Szok.biz, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

Czemu warto postawić na agencję Szok.biz?

Dzięki takim profesjonalistom nasze wydarzenie zostanie wyprodukowane perfekcyjnie, co jest po prostu gwarancją naszego sukcesu. Jeżeli to na nim nam zależy, na zadowoleniu naszych gości, na ich pozytywnym zszokowaniu – to wszystko na pewno uda się zrealizować.

Nie można ukrywać, że działania agencji to również duża oszczędność czasu. Ich doświadczenie sprawia natomiast, że mogą zaproponować rozwiązania nie tylko dopasowane do klienta, ale również takie, o których on sam wcześniej nawet nie myślał. Wszystko to docelowo składa się na znakomite, udane przedsięwzięcie, z którego wszyscy – zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy – naprawdę będą zadowoleni. Potwierdza to wielu zadowolonych klientów Agencji Szok. Po więcej informacji zapraszamy na ich stronę internetową, możemy jednocześnie zagwarantować, że zdecydowanie się na ich usługi na pewno okaże się strzałem w 10!

Źródło: Partner MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ