Sunday, July 14, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Szukamy bohaterów do kolejnych filmów Triclinium!

Szukamy bohaterów do kolejnych filmów Triclinium!

Wszyscy z Was, którzy lubią kamerę i jednocześnie chcą skorzystać z DARMOWEGO zabiegu medycyny estetycznej w klinice Triclinium, już dziś mogą wysłać swoje zgłoszenie.

Szukamy bohaterów do kolejnych filmów Triclinium!

Szukamy bohaterów do kolejnych filmów Triclinium! / fot. materiał prasowy

Filmy z pierwszej części cyklu “Medycyna estetyczna bez tajemnic”, które można obejrzeć na kanale YouTube Triclinium cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego postanowiłem nakręcić kolejny “sezon” tego programu. Tak jak w przypadku pierwszej części ogłaszamy nabór kandydatek i kandydatów do planowanych nagrań. Wszyscy z Was, którzy lubią kamerę i jednocześnie chcą skorzystać z DARMOWEGO zabiegu medycyny estetycznej w klinice Triclinium, już dziś mogą wysłać swoje zgłoszenie.

Szukamy bohaterów do kolejnych filmów Triclinium!

Szukamy bohaterów do kolejnych filmów Triclinium! / fot. materiał prasowy

OPIS PROGRAMU:

Jeśli chciałabyś pozbyć się przebarwień, wyleczyć trądzik lub usunąć blizny zgłoś się do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. W ramach nagrania nowego cyklu będziemy wykonywać w naszej klinice Triclinium pojedyncze zabiegi medycyny estetycznej z zakresu:

– Przebarwienia – usuwanie za pomocą lasera bromkowo-miedziowego;

– Tatuaż – usuwanie za pomocą lasera Q-Switch;

– Trądzik i ślady po trądziku – laserowe leczenie aktywnych stanów zapalnych oraz niwelowanie czerwonych śladów po zaleczonym trądziku;

– Blizny – laserowe usuwanie blizn zanikowych (nie wypukłych), także tych potrądzikowych;

– Znamiona i włókniaki – usuwanie jasnych i drobnych znamion i włókniaków – przypadki jakie będą głównie rozpatrywane to tłuszczaki i kaszaki;

– Modelowanie twarzy – wypełnianie ubytków twarzy (kości policzkowe, zapadnięte skronie) przy pomocy kwasu polimlekowego;

– Cienie i opuchnięcia pod oczami – zdiagnozowanie problemu (zanik tkanki tłuszczowej, jej nadmiar lub obrzęki w dolnej powiece) oraz dobranie odpowiedniej metody medycyny estetycznej;

– Cellulit – diagnoza oraz wykonie zabiegu odpowiednio dobranego do rodzaju i stopnia zaawansowania cellulitu;

– Odświeżanie twarzy – peeling kwasem węglowym;

Filmy będą emitowane za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. kanał YouTube Trcilinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).

Cykl “Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób chcemy zapoznawać Was i oswajać z medycyną estetyczną. Będziemy pokazywać krok po kroku jak wykonywane są rożne zabiegi z jej zakresu. Będziemy wyjaśniać i porównywać działanie różnych metod. Wreszcie będziemy przedstawiać Wasze własne opinie na ich temat, bo przecież to Wy będziecie jego bohaterami!

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:

Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z dziewięciu wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 stycznia 2014. W odpowiedzi 23 stycznia 2013 dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona do dalszego etapu na konsultację lekarską.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 1 lub 2 lutego 2014r. w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ