Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Szukam kochanki, szukam kochanka ‒ czyli o tym, jak zdradzają Polacy

Szukam kochanki, szukam kochanka ‒ czyli o tym, jak zdradzają Polacy

Zdradzić, nie zdradzić, oto jest pytanie

szukam-kochanka-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Skok w bok, przyprawianie rogów, romans, zdrada,  jak zwał, tak zwał. Chwile słabości,  uniesienia, spełnienie swoich fantazji i chęć wypróbowania czegoś nowego z nowym partnerem, który nas intryguje, to coraz gorętszy temat. Bo my, Polacy, zdradzamy coraz częściej

 

Szukanie przyjemności, odskoczni od szarego życia w dobie ciągłego pośpiechu, znużenia codziennością… coś Ci to mówi? Czy choćby raz przeszło Ci przez myśl, jakby to było przeżyć jakąś przygodę, dyskretnie i bez żadnych zobowiązań? Ostatnie statystyki mówią o ponad 50 proc. romansujących bądź zdradzających mężczyznach, i ponad 30 proc. kobiet, które szukają zapomnienia w ramionach innego mężczyzny. Najczęściej Polacy szukają przygody na boku w Internecie, coraz częściej zaglądając na sex ogłoszenia i szukając partnerów w pobliżu miejsca swojego zamieszkania.

szukam-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Szukam kochanka, czyli dlaczego zdradzamy?

Powodów może być kilka, od najprostszego, że przecież człowiek wcale nie jest przystosowany do życia w jednym związku przez całe życie. Być może potrzebujemy nowego bodźca, by wyrwać się ze szponów codzienności i rutyny, która zabiła już niejeden związek. Być może brakuje nam emocji, które niesie  odkrywanie nieznanej nam osoby. Próbujemy sobie przypomnieć, jak to było, kiedy poznawaliśmy się z obecną partnerką, kiedy było tak cudownie, serce biło nam szybciej, krew w żyłach pulsowała jak szalona. Czerpaliśmy wielką przyjemność z przebywania razem, nie tylko w łóżku, choć często zdarzało się, że właśnie tam spędzaliśmy wiele godzin, odkrywając siebie wzajemnie i delektując się swoimi ciałami.  Tych doznań chyba trochę brakuje w wieloletnich związkach, a żar podniecenia i emocji związanych ze zbliżeniem troszkę przygasł. A czasem po prostu alkohol i dobra zabawa poza domem kończą się przygodną znajomością i jednorazowym skokiem w bok.

romans-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Jak zdradzają mężczyźni, a jak kobiety?

Liczba mężczyzn, którzy szukają przygody poza swoim związkiem, na przestrzeni lat jest mniej więcej stała. Natomiast kobiety coraz częściej wychodzą z roli zdradzanej i szukają uniesień na boku. Szukając  kochanka, przyjaciela, robią to najczęściej w miejscu zatrudnienia oraz za pośrednictwem sieci. Mężczyźni natomiast najczęściej szukają kochanki przez Internet. Powodem jest chęć zachowania dyskrecji oraz obawa przed niepowodzeniem w świecie realnym, skłaniająca do ostrożności. W portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, w dziale z ogłoszeniami „szukam kochanki„, w ciągu ostatnich kilku miesięcy ukazało się ponad 600 ogłoszeń należących do panów szukających przygód. Równocześnie w dziale „szukam kochanka” znalazło się 200 ogłoszeń kobiet.

Pozostaje pytanie, czy warto zdradzać? Czy gra jest warta świeczki? Ale z tym pytaniem, drogi Czytelniku, zostawimy Cię samego.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, możliwość komentowania jest zablokowana w tym momencie