Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Sztuka za siódemkę, czyli tanie kinobranie

Sztuka za siódemkę, czyli tanie kinobranie

Największe kinowe perełki, kultowe filmy, hity ostatnich miesięcy w bardzo letniej cenie!

Sztuka za siódemkę od 1 lipca do 1 września 2016 r. / fot. materiały prasowe

Lato. Za nami koniec roku szkolnego, studenci zdają ostatnie egzaminy. Dla wielu osób to czas wielkich zmian i planów. Przegląd taniego kina w ARSie to doskonała okazja do narobienia zaległości. ARS zaprasza na odnowioną wersję filmowego przeglądu Sztuka za siódemkę. Bilety będą droższe o złotówkę w stosunku do ubiegłej edycji, ale możemy się spodziewać lepszych filmów, promocji i konkursów, których nie było wcześniej!

Sztuka za siódemkę od 1 lipca do 1 września 2016 r. / fot. materiały prasowe

Sztuka za siódemkę od 1 lipca do 1 września 2016 r. / fot. materiały prasowe

Filmowe lato w ARSie rozpocznie się 1 lipca i potrwa aż do 1 września 2016 r. W ciągu trwania wakacji będzie można obejrzeć aż 45 różnorodnych tytułów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Od komedii, przez dramaty, po najlepsze dokumenty i filmy akcji. Na ekranach najbardziej kameralnego kina w Krakowie zagoszczą tytuły znane i lubiane. Jakie? M.in.: Syn Szawła, Sól ziemi, W objęciach węża, Moje córki krowy, Carol, i wiele, wiele innych. Dobra wiadomość dla fanów bardziej „oldskulowych” klimatów. Dzięki projektorowi 35 mm będziemy mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć filmy w retro oprawie. Przypominamy, że bilet kosztuje 7 zł!

Podczas tygodni specjalnych, w ARSie będzie można zobaczyć najgorętsze tytuły ostatniego czasu, które zawładnęły rynkiem filmowym i zdobyły najbardziej prestiżowe wyróżnienia, m.in.: Spotlight, Mustang, Steve Jobs, Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, Nienawistna ósemka czy Spectre. Filmy te będą w promocyjnej cenie 10 zł.

W tym tygodniu (08-14.07) na ekranach zestaw 5 hitów w cenie 10zł:

Spectre
Nienawistna ósemka
Big Short
Steve Jobs

Aby sprawdzić repertuar, kliknij tutaj.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ