Wednesday, April 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Akcesoria do sztucznych rzęs. Zobacz nowości

Akcesoria do sztucznych rzęs. Zobacz nowości

Sztuczne rzęsy to niekiedy jedyny sposób, aby w krótkim czasie zapewnić sobie powalający look. Ich aplikacja jest tym prostsza, im lepszych akcesoriów użyjesz

sztuczne-rzesy-miasto-kobiet

Właściwie dobrane akcesoria ułatwiają przyklejanie sztucznych rzęs / fot. materiały prasowe

Sztuczne rzęsy to dziś nie tylko opakowanie pasków lub kępek z miniaturowym klejem. To również różne akcesoria, które ułatwiają codzienną aplikację tego produktu. Należą do nich między innymi specjalnie wyprofilowane pęsety do rzęs, aplikatory, dmuchawki i kamienie do kleju. Sprawdź poniższą listę nowości na rynku kosmetycznym. Wszystkie produkty znajdziesz w dobrych sklepach kosmetycznych w atrakcyjnych cenach 

#1 Pęsety do sztucznych rzęs

Do precyzyjnego przyklejania sztucznych rzęs w kępkach lub paskach przyda się pęseta. Możesz postawić na klasyczną pęsetę, której używasz do regulowania brwi. Innym sposobem jest specjalnie wyprofilowana pęseta do rzęs. Pęsety do rzęs posiadają zakrzywione, cienkie końcówki, które umożliwiają dokładne nałożenie produktu jak najbliżej naturalnej linii rzęs. Taką pęsetę łatwo chwycić i utrzymać w dłoni. Co więcej, w dobrych sklepach kosmetycznych znajdziesz pęsety w różnych kolorach. Miłośniczkom klasyki na pewno spodoba się połączenie czerni ze złotem.

#2 Aplikatory do sztucznych rzęs

Aplikatory są alternatywą dla pęsety do rzęs. O ile pęseta świetnie sprawdzi się podczas nakładania kępek, aplikator to dobre rozwiązanie w przypadku pasków. Aplikatory mają specjalną, podłużną końcówkę. Dzięki niej jednym ruchem umieścisz pasek wzdłuż linii rzęs. Zarówno pęsety, jak i aplikatory znajdziesz w sklepach w cenie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Jeśli przyklejasz  sztuczne rzęsy zarówno w kępkach, jak i w paskach, możesz zaopatrzyć się w oba te produkty.

#3 Dmuchawka do kleju

Dmuchawka to kolejny ciekawy gadżet, który nie kosztuje wiele, a może uratować niejedną sytuację. Jej podstawowe zadanie to osuszanie – zarówno kleju, jak i łzawiących oczu. Wygodna pompka jest miękka, elastyczna i lekka. Jej używanie nie męczy dłoni, a znacznie poprawia komfort całego zabiegu. Dmuchawkę do osuszania kleju znajdziesz w sklepach już za kilkanaście złotych. 

#4 Kamień do kleju 

Podstawą aplikacji sztucznych rzęs jest odpowiednie rozprowadzenie kleju. Jak zapewne wiesz, przed przystąpieniem do nakładania rzęs klej należy wycisnąć z tubki i rozprowadzić na płaskiej powierzchni. Możesz to zrobić na pudełku z rzęsami lub… kupić do tego celu specjalną podstawkę. Okrągły kamień do kleju jest bardzo stabilny i wygodny przy pracy. Jego chłodna powierzchnia sprawia, że klej nie wysycha. Dzięki temu łatwiej będzie Ci kontrolować ilość potrzebnego do aplikacji rzęs kleju. Warto dodać, że taki kamień to również bardzo stylowy dodatek. W sklepach znajdziesz go w różnokolorowych szklanych wersjach. 

Powyższe przykłady to tylko część nowości, które co roku pojawiają się na rynku kosmetycznym. Warto je testować, bo mogą naprawdę ułatwić codzienne życie. Pęsety do rzęs, aplikatory, akcesoria do kleju – dzięki tym produktom przyklejanie sztucznych rzęs będzie jeszcze prostsze. Udanych eksperymentów!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ