Sunday, March 3, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Małe dzieła sztuki w dobrej cenie

Małe dzieła sztuki w dobrej cenie

Dowiedz się jak odświeżyć swoją stylizację nie wydając fortuny.

dodatki akcesoria biżuteria kolczyki naszyjniki bransoletki moda

Robione ręcznie akcesoria to prawdziwe dzieła sztuki / fot. artykuły prasowe

Jak zadbać o idealne dodatki do stylizacji nie wydając fortuny? Warto zdecydować się na sztuczną biżuterię. Wiele kobiet dobrze wie, że stanowi ona doskonały zamiennik drogich bibelotów z markowych salonów. A kunsztowne naszyjniki, bransoletki czy kolczyki potrafią olśniewać perfekcyjnym wykonaniem i ciekawymi wzorami, nadającymi blasku najprostszym kreacjom.

dodatki akcesoria biżuteria kolczyki naszyjniki bransoletki moda

Robione ręcznie akcesoria to prawdziwe dzieła sztuki / fot. artykuły prasowe

Sztuka dobierania dodatków to dla niektórych nie lada wyzwanie. Nie masz odwagi wyjść w zbyt strojnej sukience? Postaw na prostą małą czarną i dobierz do niej przyciągający wzrok naszyjnik – będziesz zaskoczona efektem! Jeśli chcesz tchnąć życie w prostą, codzienną stylizację, składającą się z jeansów i topu, zdecyduj się na delikatny akcent w postaci kolczyków lub bransoletki. Pamiętaj, że jeden rzucający się w oczy dodatek sprawdzi się znacznie lepiej niż nadmiar biżuterii tworzący niepotrzebny chaos. Mniej znaczy więcej!

Zastanawiasz się, czy sztuczna biżuteria sprawdzi się wieczorową porą? Już nie musisz się martwić, że ktoś zauważy, że kolia na twojej szyi nie jest prawdziwym srebrem, ponieważ w dzisiejszych czasach sztuczna biżuteria to prawdziwe dzieła sztuki. Marka Alice Jo (www.alicejo.pl) tworzy dodatki przywiązując uwagę do każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Perfekcyjne wykonanie, rewelacyjne zestawienia kolorystyczne i pieczołowite wykończenie składają się na zapierający dech w piersiach efekt. W ofercie są też dostępne akcesoria handmade, czyli dodatki tworzone ręcznie przez artystów, dla których biżuteria jest pasją.

Należy podkreślić, że dbałość o pielęgnację biżuterii sztucznej potrafi znacznie przedłużyć jej żywotność. Pozłacany naszyjnik będzie mógł latami służyć, jeśli będziesz odpowiednio go pielęgnowała. Polecamy przechowywanie pozłacanych ozdób w bawełnianych chusteczkach, segregowanie biżuterii do woreczków strunowych, a gdy zaobserwujesz, że pierścionek brudzi skórę, przemaluj go bezbarwnym lakierem do paznokci. To proste!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ