Monday, February 6, 2023
Home / Kultura  / „Szkoła żon” Magdaleny Witkiewicz – cztery kobiety, cztery historie

„Szkoła żon” Magdaleny Witkiewicz – cztery kobiety, cztery historie

„Szkoła żon” Magdaleny Witkiewicz to druga część „Serii z tulipanem”, czyli POLSKIE AUTORKI – ZMYSŁOWO I EROTYCZNIE. To świetna, lekko erotyczna i feministyczna opowieść o współczesnych matkach, żonach i kochankach.

"Szkoła Żon" Magdalena Witkiewicz

"Szkoła Żon" Magdalena Witkiewicz / fot. materiał prasowy

„Szkoła żon” Magdaleny Witkiewicz to druga część „Serii z tulipanem”, czyli POLSKIE AUTORKI – ZMYSŁOWO I EROTYCZNIE. To świetna, lekko erotyczna i feministyczna opowieść o współczesnych matkach, żonach i kochankach.

"Szkoła Żon" Magdalena Witkiewicz

„Szkoła Żon” Magdalena Witkiewicz / fot. materiał prasowy

Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie pięć godzin i dwadzieścia siedem minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami powrót do stanu wolnego, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie… Tam, w leśnej głuszy, gdzieś na Mazurach, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez 3 tygodnie, a po powrocie nic nie jest już takie samo. Już nigdy żaden facet ich nie zostawi.

Autorka, Magdalena Witkiewicz  zadebiutowała cztery lata temu powieścią „Milaczek”, potem były „Panny roztropne”, „Opowieść niewiernej”, która przez wiele tygodni znajdowała się na listach bestsellerów, ostatnio „Lilka i spółka” (książka dla dzieci) oraz „Ballada o ciotce Matyldzie.” Jej książki zawsze zakończone happy endem poprawiają humor tysiącom czytelników. Autorka w niezwykły sposób stara się pogodzić rolę matki dwójki małych dzieci oraz pracę nad książkami.

„Szkoła żon” to idealna powieść dla kobiet, które zapomniały co to zdrowy egoizm, seks czy też poczucie własnej wartości. „Szkoła żon” daje niezłe lekcje, w których warto wziąć udział. Polecam!

Sabinkat1.blogspot.com

Data premiery: 17 kwietnia 2013

pod naszym patronatem

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ