Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Szczoteczki soniczne dla dzieci – ranking 5 polecanych modeli

Szczoteczki soniczne dla dzieci – ranking 5 polecanych modeli

Sprawdzają się, zanim jeszcze dziecko pójdzie do przedszkola

szczoteczka soniczna

fot. Freepik

Jaka powinna być szczoteczka soniczna dla dzieci? Z pewnością takie urządzenie musi charakteryzować się mniejszą główką czyszczącą, mniej intensywną pracą, delikatniejszymi włóknami główki czyszczącej oraz atrakcyjnym designem, który zachęci do regularnego szczotkowania zębów. Zapoznaj się z naszym rankingiem 5 najlepszych szczoteczek sonicznych dla dzieci

 

W zestawieniu szczoteczek sonicznych dla dzieci znajdziesz opisy najpopularniejszych modeli i prezentację ich właściwości. Dzięki zapoznaniu się z mocnymi stronami poszczególnych modeli wybór szczoteczki dla dziecka będzie dużo łatwiejszy.

1. Smilesonic Kids

Szczoteczka soniczna dla dzieci Smilesonic Kids to urządzenie stworzone dla maluchów powyżej 3. roku życia. Została wyposażona w dwa tryby pracy – Clean (codzienne czyszczenie dla nieco starszych dzieci) i Sensitive (delikatne czyszczenie dla młodszych dzieci) – w których główka czyszcząca porusza się z prędkością odpowiednio 62 000 i 52 000 ruchów na minutę. Końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej Smilesonic Kids są dostosowane do niewielkiej jamy ustnej dzieci, a ich włókna są miękkie i delikatne.

 

Urządzenie posiada timery, które odmierzają dwie minuty niezbędne do dokładnego wyczyszczenia zębów, a co pół minuty sygnalizują konieczność zmiany szczotkowanej strefy uzębienia. Takie funkcje nauczą Twoją pociechę prawidłowych nawyków higienicznych. Podobną rolę odgrywa kalendarz z naklejkami, który obecny jest w zestawie ze szczoteczką. Nie możemy zapomnieć też o atrakcyjnym designie przyrządu od Smilesonic, na który składa się czerwono-niebieska rękojeść oraz bajkowa postać umieszczona na obudowie. Cena za cały zestaw, w którym znajdziemy m.in. dwie końcówki wymienne, to 179 złotych.

2. Philips Sonicare For Kids

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare For Kids to drugie urządzenie dla dzieci w naszym zestawieniu. Posiada dwa tryby pracy, z czego jeden rekomendowany jest dzieciom w wieku powyżej trzech lat, natomiast drugi przeznaczony jest dla nieco starszych użytkowników. Najwyższa prędkość, jaką osiąga szczoteczka, to 31 000 ruchów na minutę pracy, natomiast wydajność baterii pozwala na trzy tygodnie pracy na pełnym naładowaniu.

 

W zestawie obecne są następujące gadżety: rękojeść, zestaw naklejek, ładowarka, końcówka dla dzieci 3+
i końcówka dla dzieci 7+. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare For Kids posiada możliwość połączenia z aplikacją w smartfonie i monitorowania procesu szczotkowania zębów, a także funkcje, takie jak KidTimer, KidPacer i QuadPacer, które odmierzają czas szczotkowania zębów. Przyrząd wraz z dodatkami kosztuje około 250 złotych.

3. BRUSH-BABY KidzSonic

BRUSH-BABY KidzSonic to nieco tańsza propozycja szczoteczki sonicznej dla dzieci powyżej 3. roku życia. Wyposażona została w dwa tryby mycia ząbków (z wibracjami i jednolitym podświetleniem oraz bez wibracji i z migającym światełkiem), timery odmierzające czas szczotkowania, a także końcówki z miękkimi włóknami. Jej maksymalna prędkość to 22 000 drgań na minutę pracy. Szczoteczka dostępna jest w dwóch wersjach: z motywem rakiety oraz jednorożca. Kosztuje około 95 złotych.

4. SEYSSO Baby Penguin

SEYSSO Baby Penguin to szczoteczka soniczna dla najmłodszych dzieci (do 3. roku życia). Została przystosowana do oczyszczania zębów mlecznych dziecka, a liczba wykonywanych przez nią ruchów na minutę pracy to 16 000. Szczoteczka jest w pełni bezpieczna dla maluchów i dzięki zaokrąglonej główce dociera do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Dodatkowo podświetlona rękojeść przyciągnie uwagę i zapewni sporo frajdy podczas szczotkowania zębów.

 

Urządzenie wyposażone jest w dwuminutowy timer i półminutowy interwał, który przypomina o zmianie ćwiartki uzębienia. Za szczoteczkę soniczną dla dzieci SEYSSO Baby Penguin zapłacisz jedynie 54 złote, a w zestawie z nią znajdziesz dwie końcówki wymienne: jedną dla dzieci w wieku 0-18 miesięcy, a drugą dla dzieci w wieku 18-36 miesięcy.

5. BRUSH-BABY BabySonic

Jeśli poszukujesz i przeglądasz szczoteczki soniczne dla dzieci poniżej 3. roku życia, dobrym wyborem będzie model BRUSH-BABY BabySonic, który wyróżnia się delikatnymi drganiami na poziomie 16 000 pulsacji na minutę. Do tego posiada inteligentne czasomierze, a mianowicie Smartimer i Quadpacer, które uczą naszych dzieci tego, ile czasu należy poświęcić na szczotkowanie zębów. W zestawie znajdziemy dwie końcówki wymienne: 0-18 miesięcy i 18-36 miesięcy. Za całość zapłacimy tylko 55 złotych. Produkt dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ