Monday, April 15, 2024
Home / PARTNER MK  / Szczoteczka soniczna Oclean X Pro ‒ aplikacja umyje Ci zęby?

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro ‒ aplikacja umyje Ci zęby?

Nadchodzi epoka mycia zębów z pomocą smartfona

szczoteczka soniczna oclean xmiasto kobiet

Szczoteczka do zębów pod kontrolą smartfona? / fot. materiały prasowe

Aplikacje mobilne współpracujące ze szczoteczkami sonicznymi gromadzą informacje o nawykach podczas szczotkowania i podpowiadają, jak możemy lepiej zadbać o zęby. Jak to działa w przypadku szczoteczki sonicznej Oclean X Pro?

 

Po uruchomieniu aplikacji Oclean jesteśmy proszeni o podanie kilku podstawowych informacji o stanie uzębienia i preferencjach związanych m.in. z piciem kawy i paleniem papierosów. Już na podstawie tych informacji otrzymujemy „inteligentną rekomendację” i propozycję programu szczotkowania. Później może być on modyfikowany, dzięki gromadzonym przez szczoteczkę danym o nawykach podczas mycia zębów.

szczoteczka miasto kobiet

fot. materiały prasowe Klienta

Gdzie za dużo, gdzie za mało?

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro łączy się z urządzeniem mobilnym za pomocą technologii Bluetooth. Posiada wbudowany ekran LCD, na którym wyświetlane są m.in. powiadomienia dotyczące miejsc pomijanych podczas szczotkowania. Dzięki temu widzimy, o które zęby dbamy w sposób niewystarczający. Szczoteczka wykrywa też strefy, które szczotkujemy nadmiernie i automatycznie zmniejsza częstotliwość pracy w tych obszarach. A to tylko część informacji przesyłanych do aplikacji Oclean, która tworzy historię szczotkowania i wyświetla wynik naszych postępów w wybranym programie mycia zębów.

Program dla każdego

Aplikacja Oclean posiada zestaw predefiniowanych programów, dzięki którym ustalamy, jak szczoteczka pracuje na co dzień. W przypadku modelu Oclean X Pro możemy skorzystać z niemal 20 planów mycia zębów. Znajdziemy wśród nich zarówno programy bardziej standardowe, m.in. „Delikatne czyszczenie” i „Średnio mocne wybielanie”, jak i bardziej specjalistyczne, np. „Czyszczenie z dbałością o dziąsła” czy też „Czyszczenie przy aparatach ortodontycznych”. Przy każdym z programów zobaczymy szczegółowy opis i czas ich trwania. Istnieje również możliwość tworzenia niestandardowych planów szczotkowania.

szczoteczka soniczna miasto kobiet

fot. materiały prasowe Klienta

Dobre parametry

Skuteczna realizacja programów aplikacji Oclean jest możliwa dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w modelu Oclean X Pro. Warto wspomnieć m.in. o wysokiej prędkości obrotowej (42 000 obr/minutę) i włosiu wymiennych końcówek, które zostało zaprojektowane w 3D. Zaletą szczoteczki jest także bateria, która wystarcza nawet na 40 dni użytkowania. Ładowanie do pełna przy użyciu dołączonego do zestawu uchwytu-ładowarki trwa ok. 2 godziny.
Szczoteczka soniczna Oclean X Pro jest dostępna w promocyjnej cenie tylko do 6 lutego. Zobaczcie ofertę specjalną w serwisie AliExpress.com.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ