Sunday, April 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Szał na paznokcie

Szał na paznokcie

Chcesz ożywić nudną, jesienną stylizację? Postaw na wyraziste paznokcie!

Hity na ten sezon w pigułce / fot. materiały prasowe

Posiadanie zadbanych dłoni to wielki atut zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny. Spiłowane i pomalowane paznokcie świadczą o tym, że osoba dba o największe detale dotyczące swojego zdrowia, wyglądu. Często na pierwszej randce najpierw zwraca się uwagę na stan paznokci, niż na wypowiadane słowa. Ozdoby do paznokci, lakiery i salony specjalizujące się w pielęgnacji i upiększaniu od paru lat cieszą się niesłychanie wysoką popularnością.

Hity na ten sezon w pigułce / fot. materiały prasowe

Hity na ten sezon w pigułce / fot. materiały prasowe

Kolory tęczy

Jedno jest pewne, nie istnieje coś takiego jak jeden styl, wzór modny w danym sezonie, jak również coś niemożliwego do osiągnięcia. Ozdoby do paznokci stanowią fantastyczne dopełnienie każdego stylu i kreacji. Można je dostosować do danej sytuacji, aby dodawały elegancji lub po prostu przykuwały uwagę otoczenia.

Diamenty nie tylko w biżuterii

W zeszłym sezonie letnim niezwykle modnymi ozdobami do paznokci był jasny, pudrowy lakier w połączeniu z małymi, delikatnymi diamencikami. Umieszczane one były tylko na jednym paznokciu u każdej dłoni. To zależało od opinii manikiurzystki lub właścicielki, w której części paznokcia zostaną one umieszczone. Dzięki temu zabiegowi, ograniczenia ozdób do paznokci, do jednego palca, efekt końcowy nie ma charakteru taniego i tandetnego, a klasycznego i delikatnego. Ten typ manikiuru wspaniale prezentuje się na długich paznokciach. Ich kształt spiłowania nie stanowi różnicy. Ozdoby do paznokci prezentują się genialnie zarówno na owalnym kształcie, jak i na tym prostokątnym.

Kolorowe korale

Podstawowy zestaw ozdób do paznokci posiada mnóstwo małych koralików, które za pomocą żelu mocowane są do powierzchni paznokcia. Przyklejanie ich należy do zadań trudnych, bo wymaga ogromnego skupienia, wprawy i precyzji, tak więc nie każdy potrafi osiągnąć zadowalający efekt końcowy. Ozdoby do paznokci w kształcie koralików i diamencików mocowane na żel, trzymają się powierzchni paznokcia, aż do momentu ich ściągnięcia. Nie powinno się ich natomiast przyklejać do naturalnej płytki, ponieważ może ona posiadać negatywne skutki dla płytki paznokcia. W profesjonalnym salonie kosmetycznym ozdoby do paznokci są stałym elementem każdego, nawet podstawowego manikiuru, tak więc warto zaufać ekspertkom.

Ozdoby 3D

Wiele kobiet decydując się na tipsy, bądź paznokcie żelowe co trzy lub cztery tygodnie zmieniają kolor znajdujący się na paznokciach. Jeśli robią to od paru lat to proponowane, tradycyjne kolory często przestają się podobać. Panie sięgają wtedy po ozdoby do paznokci 3D. Są to małe elementy, które po przymocowaniu ich do powierzchni paznokcia lekko odstają. Polecane osobom, które szybko potrafią dostosować się do zmian. Zdecydowanie ten rodzaj ozdób do paznokci rekomendowany jest kobietom pracującym w biurach, nie posiadających dzieci i zwierząt, ponieważ niezwykle łatwo jest je uszkodzić lub zerwać. Najmodniejsze modele zeszłego sezonu to błyszczące kokardki i serca.

Naklejki nie tylko na zeszyt

Fani i fanki manikiuru idą z duchem czasu, dlatego co roku można znaleźć nowości, które bardzo szybko podbijają serca dziewczyn na całym świecie. Mowa tutaj o naklejkach na paznokcie, które od paru lat zajmują topowe miejsce na listach pożądanych ozdób do paznokci. Niezwykle łatwe w aplikacji. Ich bogaty wybór zachwyci niejedną dziewczynę. Osoby stonowane mogą nakleić na paznokcie naklejkę ze wzorem koronkowym. Bardziej odważnym poleca się te z postaciami z kreskówek, np. Atomówki. Odpowiednio nałożone i dobrane ozdoby na paznokcie mogą dodać wdzięku i kobiecości każdej kobiecie, niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ