Thursday, April 18, 2024
Home / Akcje Miasta Kobiet  / Szafobranie  / Szafobranko – ZAPISY i instrukcja dla rodziców

Szafobranko – ZAPISY i instrukcja dla rodziców

Tym razem będziemy wymieniać się czapeczkami, spodenkami, sukieneczkami, sweterkami i kurteczkami - czyli ubrankami i akcesoriami dziecięcymi. Nie przegap i zapisz się na Szafobranko!

szafobranko

Na Szafobranku możesz wymieniać się nie tylko ubraniami, ale też akcesoriami dla dzieci!

szafobranko

Na Szafobranku możesz wymieniać się nie tylko ubraniami, ale też akcesoriami dla dzieci!

Jeśli tu jesteś to znaczy, że chcesz się przyjść na Szafobranko z Miastem Kobiet i Krakowskim Biurem Festiwalowym – czyli na swap będący bezgotówkową wymianą ubranek i akcesoriów dziecięcych.

Szafobranko odbędzie się 22 października 2011 roku (sobota), w godz.  10 – 16.00 w KRAKOWIE, w nowym przestronnym pawilonie  Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (CORT), ul. Powiśle 11.

Zanim przyjdziesz na Szafobranko przeczytaj jak należy się do niego przygotować!

 

CO NALEŻY ZE SOBĄ PRZYNIEŚĆ:

– Jeśli masz w szafie swojego dziecka rzeczy, z których wyrosło i nie są wam już potrzebne – przynieś je na Szafobranko. Wymieniamy się ubrankami pasującym na dzieci do 5 roku życia. Mogą to być: bluzeczki, koszule, spódniczki, sukienki, sweterki, spodenki, kurteczki, płaszczyki, kombinezony itd.

– Uwaga! Na Szafobranko możesz przynieść tylko niezniszczone i wyprane rzeczy.

– Pamiętaj: wymieniając nowe lub ekskluzywne ubranko możesz w zamian oczekiwać rzeczy w takim samym stanie!

– Szafobranko to swap związany z wymianą dziecięcych rzeczy dlatego oprócz ubranek możesz przynieść także zabawki i różne akcesoria.

– Przynosisz tyle rzeczy ile chcesz, ale pamiętaj, że 15 z nich będzie trzeba przekazać do wspólnej puli, z której potem możesz wybrać dla siebie tylko 10. Pozostałe 5 rzeczy będzie biletem wstępu i zostanie przekazane na rzecz Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie lub wybrane przez Uczestniczki swapu będące w ciąży, które nie mają jeszcze ciuszków na wymianę, ale za to przyniosą paczkę z rzeczami, które przydadzą się placówce. Pozostałe ubranka, które przyniesiesz będą podlegać tradycyjnej wymianie.

– Wszystkie rzeczy muszę być OPISANE (metka, naklejka, itp.) imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem

– Oprócz ubranek i akcesoriów dziecięcych przynosisz przynajmniej jedną rzecz z listy najpilniejszych potrzeb Domu Małego Dziecka – to będzie Twój bilet wstępu!

 

KROK PO KROKU:

– Spotykamy się 22 października 2011 roku (sobota) o godzinie 10.00 w Krakowie, w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (CORT) ul. Powiśle 11.

– Przychodzisz na Szafobranko z opisanymi rzeczami.

– Po przyjściu do CORT-u otrzymujesz od nas identyfikator z imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem, jakim podpisałaś swoje rzeczy.

– Oddajesz 15 rzeczy do wspólnej puli a pozostałe rozkładasz w wybranym lub wskazanym przez nas miejscu.

– Kiedy już wszystkie rzeczy znajdą swoje miejsce możesz zacząć oglądać co przynieśli inni uczestnicy swapu.

– Pamiętaj, że ze wspólnej puli możesz wybrać tylko 10 rzeczy pomimo tego, że oddałaś 15.

– Natomiast jeśli spodoba Ci się coś na stoisku innego uczestnika swapu to go szukasz (rzeczy są opisane a właściciel ma identyfikator!) i wskazujesz mu swoje rzeczy. Jeśli ta osoba znajdzie u Ciebie coś co i jej się podoba, wówczas dochodzi do wymiany. Jeśli nie znajdzie możesz zaproponować jej za ubranko kawę, szarlotkę lub coś innego co jest do kupienia w kawiarni CORT-u lub odkupienie ubrania za 5, 10 lub 15 zł.

– Jeśli komuś spodoba się coś z Twojego stoiska – znajdzie Cię (więc nie stój przy własnych rzeczach i nie czekaj) i zaproponuje w zamian coś ze swojej kolekcji. Jeśli nic Ci się nie spodoba możesz zaproponować odstąpienie swojej rzeczy za 5,10 lub 15 zł, albo za kawę, szarlotkę itd.

– Jeśli jesteś kobietą w ciąży, która nie ma jeszcze ubranek dziecięcych na wymianę możesz przynieść paczkę z rzeczami najpilniejszej potrzeby dla domu dziecka a będziesz miała dostęp do wspólnej puli, jaką utworzymy z ciuszków będących biletem wstępu dla pozostałych uczestników. Możesz też szukać ubranek na ich stoiskach i proponować właścicielom odkupienie rzeczy za 5,10 lub 15 zł, albo za kawę, szarlotkę itd.

Jeśli jeszcze się nie zapisałeś, możesz to zrobić teraz.

Aby zapisać się na Szafobranko wpisz swoje imię i nazwisko oraz e-mail.

Liczba miejsc ograniczona!

  •  

  •  

  • 8 subscribers
  • Dbamy o Twoją prywatność

     

  • Email Marketing by GetResponse

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ