Saturday, May 25, 2024
Home / Kultura  / Książka  / Sylwia Kocoń: „Szkice miłości. Jak odnaleźć drogę do siebie i swojego szczęścia”

Sylwia Kocoń: „Szkice miłości. Jak odnaleźć drogę do siebie i swojego szczęścia”

Przez kobietę, o kobiecie, dla kobiety

Sylwia Kocoń

Sylwia Kocoń: Kobiety na ogół przez lata, a nawet i całe życie szukają sposobu na to, żeby poczuć się dobrze, być szczęśliwą / fot. Izabella Garbarz

Miłość. Która z nas nie chciałaby się w niej zanurzyć i żyć jej pełnią? Pełnią miłości do siebie, miłości do tego, co nas otacza, miłości do drugiego człowieka. Przede wszystkim jednak żyć w ciepłej, otulającej i pełnej współczucia dobroci dla siebie samej, bo przecież tyle możemy ofiarować innym, ile same mamy

 

Najbardziej osobista książka Sylwii Kocoń

Tylko tyle. Jeśli zatem chcesz więcej, ale czujesz, że coś cię powstrzymuje, bądź pewna: musisz zacząć od siebie. Siebie najpierw przytul, nad sobą się pochyl, siebie poznaj, rozwiń się niczym kwiat i stań odważnie w pełni swojej kobiecej natury. A potem ruszaj dalej. Ku światu – zachęca Sylwia Kocoń w swojej najnowszej książce „Szkice miłości”, która nakładem wydawnictwa Sensus, ukaże się 16 kwietnia 2024 roku.

Książka stanowi swojego rodzaju zapis drogi do pełni kobiecości — drogi, jaką przeszła autorka. Zdecydowała się tym doświadczeniem z czytelniczkami podzielić, ponieważ ufa, że i one  zechcą powtórzyć kroki, jakie ona wykonała wcześniej na ścieżce wiodącej ku samopoznaniu. To nie jest prosta droga. Bywa kręta, kamienista. Czasem leżą na niej naprawdę wielkie głazy. Niełatwo je ominąć, trudno się na nie wspiąć. Ale warto, ponieważ nagroda, jaka czeka na końcu, jest wielka. To pełna miłości samoakceptacja. I ogrom dodatkowych sił, które od zawsze w tobie drzemały, tylko dotąd nie miałaś sposobności, by je dla siebie uaktywnić.

szkice milosci cytat z ksiazki

Książka stanowi drogowskaz do większej samoświadomości i
akceptacji siebie / fot. materiały prasowe

„Szkice miłości. Jak odnaleźć drogę do siebie i swojego szczęścia!” Premiera 16 kwietnia

Oto najbardziej osobista książka bestsellerowej autorki. Jest opowieścią o odnalezieniu samej siebie, o podróży ku pełni kobiecej siły i samoświadomości. To manifest dla każdej z kobiet, która pragnie głębszego zrozumienia siebie i swojej roli w świecie.

Autorka, pragnąc dotrzeć do serc czytelniczek, stworzyła teksty pełne refleksji i inspiracji, zachęcające do głębszej samoobserwacji i budzenia pragnienia bycia kobietą kompletną. Jej słowa są zaproszeniem do podróży w głąb siebie, do odnalezienia własnej prawdy i miłości.

Ta książka stanowi drogowskaz do większej samoświadomości i akceptacji siebie. Jest inspiracją do rysowania kolejnych szkiców miłości, nasyconych prawdą i czułością.

 

Może też cię zainteresuje:
Sylwia Kocoń: Przestań szukać szczęścia, bądź szczęśliwa

 

Sylwia Kocoń – kim jest autorka?

Sylwia Kocoń jest znakomitą pisarką, terapeutką i trenerką motywacyjną. Kiedyś należała do świata elit bankowych, jednak odnoszone sukcesy nie przyniosły jej szczęścia ani poczucia spełnienia. Dziś żyje tak, jak chce: codziennie doświadcza szczęścia i bogactwa, pisze, podróżuje, a przy tym znajduje czas, aby swoje bezcenne doświadczenia przekazać tym, którzy są gotowi na zmianę nastawienia, odkrycie i eksplorację swojego autentyzmu. Od 2012 roku prowadzi blog duchimateria.com, zabiera głos podczas różnych wydarzeń, a przede wszystkim pisze teksty, które inspirują, wspierają i pomagają żyć pełnią życia i radości.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ