Thursday, May 30, 2024
Home / Kuchnia  / Zmień sylwetkę, wybierz IMAGE

Zmień sylwetkę, wybierz IMAGE

Z IMAGE każdy może odzyskać świetny wygląd i sylwetkę. Pamiętaj, że Nowy Rok sprzyja zmianom i urodowym postanowieniom!

endermologia

endermologia

Z IMAGE każdy może odzyskać świetny wygląd i sylwetkę. Pamiętaj, że Nowy Rok sprzyja zmianom i urodowym postanowieniom!

endermologia

Endermologia uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych naturalnych metod w walce z cellulitem i modelowaniu sylwetki, jak również w prowadzeniu terapii przeciwstarzeniowej

Zmień się wraz z IMAGE na Walentynki – w święto zakochanych wyjątkowy prezent –  zabieg dla dwojga 60% taniej! Przygotuj swoje ciało na dalsze doznania tego wieczoru…

IMAGE to miejsce stworzone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Salon oferuje  profesjonalne zabiegi wykonywane metodą Endermologii, która uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych naturalnych metod w walce z cellulitem i  modelowaniu sylwetki, jak również w prowadzeniu terapii przeciwstarzeniowej.

Panie mogą liczyć na zabiegi: wyszczuplające, modelujące sylwetkę, walkę z cellulitem, lifting twarzy i ciała. Ale IMAGE przygotował także bogatą ofertę dla mężczyzn, w tym specjalne programy sportowe na LPG Endermolab CELU M6, masaże rozluźniające oraz zabiegi NEW MIDAS, czyli nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej z miejsc, które są oporne na ćwiczenia.

IMAGE należy do wiodących warszawskich salonów pod względem wyposażenia technologicznego i jako jeden z pierwszych zastosował najnowszą maszynę LPG ENDERMOLAB CELLU M6 do endermologii i endermoliftu. Dzięki rozmiarowi głowicy ENDERMOLAB CELLU M6 zwiększa efektywność zabiegu nawet do 50%.  Innym nowatorskim rozwiązaniem jest maszyna NEW MIDAS, służąca do usuwania tkanki tłuszczowej i liftingu ciała i twarzy opartej na zasadzie radiofrekfencji, chłodzenia w czasie rzeczywistym, oraz podczerwieni.

W Walentynki wyjątkowa promocja dla zakochanych: zabieg dla dwojga za 250 PLN. Do wyboru masaż manualny relaksacyjny lub przeciwbólowy, a druga osoba w tym czasie może wykonać Endermolgię lub Endermolift (zabieg do wyboru ) lub zabieg NEW MIDAS (wyszczuplanie jakiejś partii ciała lub lifting twarzy lub szyi).

Więcej informacji na temat zabiegów na stronie www.imageendo.pl.

IMAGE, ul. Modlińska 310/312 lok 205 p.II, Warszawa, tel. 22 819 04 41

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ