Tuesday, March 5, 2024
Home / Sylwester z akcentem weneckim w Le Scandale/ fot.materiał prasowy
Home / Kultura  / Sylwester z akcentem weneckim w Le Scandale

Sylwester z akcentem weneckim w Le Scandale

Zgodnie z coroczną tradycją zapraszamy do Le Scandale, na Plac Nowy 9 na wspólnie przywitanie Nowego Roku 2014!

Sylwester z akcentem weneckim w Le Scandale

Sylwester z akcentem weneckim w Le Scandale/fot.materiał prasowy

 Zgodnie z powyższym i coroczną tradycją zapraszamy do Le Scandale, na Plac Nowy 9 na wspólnie przywitanie Nowego Roku 2014!

Przygotowaliśmy dla Was 2 typy biletów: 350 zł za osobę – w cenie open bar, 4-daniowe menu, całonocny tapas bar oraz 250zł za osobę – w cenie open bar, całonocny tapas bar

Dla chętnych maski weneckie i zimne ognie dla każdego uczestnika, DJ (taneczne hity ostatnich dekad), konkursy, niespodzianki oraz specjalne karty rabatowe na styczeń i luty 2014. 

Sylwester z akcentem weneckim w Le Scandale

Sylwester z akcentem weneckim w Le Scandale/fot.materiał prasowy

Menu sylwestrowe składać będzie się z 4-daniowej kolacji, czyli z przystawki: kandyzowany łosoś z kaparowym ajoli, sałatka z marynowanym indykiem i peperonata. Zupy, do wyboru: krem z chrzanu z chrupiącymi ziemniakami i speckiem, tortelini jagnięce w bulionie. Drugie dania to: duszona wołowina i stek na puree z pieczonej cebuli, dorsz pieczony w cieście z kapusta w białym winie w sosie bisque. Zakończeniem kolacji będzie tort sacher z mlecznymi lodami lub melonowe consomme z kremem cytrynowym.

Całonocny Tapas Bar, a w nim: tapasy ciepłe – krewetki smażone pikantne, ćhorizo na ciepło z Sherry, Patatas Bravas, serduszka z kaczki w sosie winnym, kurczak w sosie musztardowo-miodowym z sezamem oraz tapasy zimne – papryczki grillowane i faszerowane musem z sera fata, włoska bruschetta, tost z camambertem, Tapanada z oliwek na toście z marynowanymi warzywami, łosoś wędzony gravadlax z kremowym serkiem.

Open Bar zawiera: alkohole – piwo, wino białe i czerwone, wódkę (Smirnoff Black, Żołądkowa Gorzka, Żubrówka), Martini (Bianco, Rosso, Rosato, Extra Dry), gin (Gordon’s), rum (Capitan Morgan), tequila (Tequila Camino),whisky (Jonnie Walker Red, J&B), whiskey (Bushmils), Jack Daniel’s, a także koktajle – Cuba Libre, Daiquiri, Mojito, Margarita, Teqila Sunrise, Whisky Sour, Manhattan, Martini, Collins, Blue Havaiian, Sex On The Beach, Cosmopolitan, Long Island Iced Tea, Alexander, Gin-T. W ofercie również inne napoje: woda gazowana i niegazowana, napoje bezalkoholowe (cola, fanta, sprite, tonic), soki owocowe, kawa i herbata (wszystkie rodzaje).

Rezerwacje: cafebar@lescandale.pl lub telefonicznie pod numerem 48 501 577 146 lub 48 501 301 104.

Serdecznie zapraszamy!

Oceń artykuł