Tuesday, April 23, 2024
Home / Kultura  / Sylwester Jazz Night w Food Art Gallery

Sylwester Jazz Night w Food Art Gallery

Food Art Gallery zaprasza na wyjątkowy wieczór sylwestrowy z 12-daniowym menu degustacyjnym, który uświetni koncert wirtuozki jazzowej – Karo Glazer.

Food Art Gallery zaprasza na wyjątkowy wieczór sylwestrowy z 12-daniowym menu degustacyjnym, który uświetni koncert wirtuozki jazzowej – Karo Glazer.

JazzNight 320x450_D

Propozycja Food Art Gallery na tę jedyną i magiczną noc w roku to rozkoszowanie się autorskim 12-daniowym menu degustacyjnym, specjalnie przygotowanym na tę okazję przez uznanego szefa kuchni Mariusza Kozaka w akompaniamencie niesamowitego głosu jednej z najzdolniejszych polskich wokalistek muzyki jazzowej Karo Glazer. Jazzowy recital tej niezwykłej artystki, z pewnością na długo zapisze się we wspomnieniach Gości restauracji.

12-daniowa kolacja degustacyjna autorstwa Mariusza Kozaka to z kolei wspaniała okazja dla miłośników wysublimowanej kuchni. Elegancki mariaż tradycji i awangardy na talerzu podparty wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami szefa kuchni zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W Food Art Gallery znakomite, wysmakowane dania podawane są w pięknych, równie wysmakowanych wnętrzach. To holistyczne współtrwanie kuchni i sztuki funkcjonuje w miejscu, gdzie umiejętnie połączono walory restauracji z galerią sztuki współczesnej. Goście restauracji mogą zaspokoić zarówno głód „kulinarny”, jak i głód sztuki, podziwiając dzieła szefa kuchni i artystów prezentujących swoje prace.

Sylwester Jazz Night w Food Art Gallery

Zdjęcie 1 z 10

fot. materiał prasowy

 

Wieczór sylwestrowy w Food Art Gallery to ekskluzywna i kameralna impreza z wyśmienitą kuchnią i niezwykłą muzyką w otoczeniu polskiej sztuki współczesnej, której punktem kulminacyjnym będzie recital jazzowy Karo Glazer oraz lampka wyśmienitego szampana o północy w wyjątkowej atmosferze. Podczas wieczoru obecny będzie również doświadczony Sommelier Łukasz Szumski, który będzie służył Gościom swoją wiedzą przy wyborze win i alkoholi.

Food Art Gallery to luksusowa restauracja i galeria sztuki współczesnej dedykowana osobom poszukujących piękna w każdej dziedzinie życia . Również otoczenie Food Art Gallery wpływa na jej szczególny charakter – restauracja położona jest obok najpiękniejszej nadodrzańskiej mariny w ścisłym centrum Wrocławia i bardzo bliskim sąsiedztwie Rynku

Początek wieczoru: godz. 20:00
Koszt: 590 zł/os.

Food Art Gallery
ul. Księcia Witolda 1
Wrocław
www.foodartgallery.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ