Sunday, June 23, 2024
Home / Kultura  / Sylwester 2014 w Krakowie

Sylwester 2014 w Krakowie

Noc sylwestrowa to niezaprzeczalnie królowa wszystkich nocy. Zobaczcie co się będzie działo w tą niezwykłą noc na Rynku Głównym w Krakowie.

Noc sylwestrowa to niezaprzeczalnie królowa wszystkich nocy. Należy ją hucznie uczcić  i z honorami przywitać Nowy Rok, dlatego idealnym miejscem do tego jest Kraków – Miasto Królów! Największe polskie gwiazdy, królowe i królowie polskiej estrady, wśród nich m.in. Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips i Future Folk, pojawią się w Krakowie, aby wspólnie z mieszkańcami miasta świętować ostatnią noc w roku. Imprezę sylwestrową prosto z krakowskiego Rynku będzie transmitować telewizja TVN.

Sylwester

Jesteśmy dumni, że drugi rok z rzędu sylwestrową zabawę prosto z Krakowa zobaczą miliony widzów w całej Polsce.Współpraca z takim partnerem jakim jest TVN wpisuje się idealnie w strategię wizerunkową miasta – mówi Magdalena Sroka, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Kultury i Promocji Miasta. – My natomiast cieszymy się, że udało nam się skompletować wyjątkowych polskich wykonawców, a widzowie naszej stacji będą mogli zobaczyć multimedialne show jakie przygotowaliśmy w tym roku – dodaje Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN.

Tegoroczny Sylwester w Krakowie odbędzie się w iście królewskiej atmosferze: multimedialna scena, znane i lubiane hity grane non stop. Witać Nowy Rok 2015  z mieszkańcami Krakowa, przybyłymi gośćmi i telewidzami TVN będą najwięksi polscy artyści, od lat rządzący listami przebojów. Imprezę poprowadzą popularni prezenterzy tej stacji: Agnieszka Szulim, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop i Olivier Janiak, a o choreografię widowiska zadba Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

Zabawę w Krakowie zaczynamy punktualnie o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN rozpocznie się o 20:00. Przez ponad 5 godzin gwarantujemy wspaniałą zabawę godną uczczenia najbardziej wyjątkowej nocy w roku. Z nami każdy może zostać Królową i Królem sylwestrowej nocy! Świętujmy wspólnie!

Więcej o Sylwestrze w Krakowie: www.sylwester. krakow.pl

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ