Monday, April 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Zaproszenie do świata naturalnej pielęgnacji

Zaproszenie do świata naturalnej pielęgnacji

Kosmetyki naturalne cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Ich sprzedaż wzrasta, coraz więcej producentów wykorzystuje ten nurt, aby przyciągnąć klientów.

Kosmetyki naturalne cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Ich sprzedaż wzrasta, coraz więcej producentów wykorzystuje ten nurt, aby przyciągnąć klientów. Jednak wciąż niska świadomość na temat składników, możliwości wykorzystania surowców naturalnych i oznaczeń na produktach kosmetycznych, generuje wiele wątpliwości, zarówno wśród potencjalnych konsumentów, jak i samych sprzedawców. Często sugerujemy się tylko opisem na opakowaniu, nie zwracając już szczególnej uwagi na „środek”, czyli skład kosmetyku.

20140903_150922

fot. materiał prasowy

Polskim producentem, który postawił na ziołową pielęgnację i tworzenie kosmetyków naturalnych, przyjaznych skórze, jest podkarpacka firma SYLVECO. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji niezwykle wartościowy ekstrakt z kory brzozowej, zawierający betulinę i kwas betulinowy. Receptury kosmetyków są opracowywane z wykorzystaniem znanych polskich ziół. SYLVECO pragnie w ten sposób wspierać rodzime firmy i wykorzystywać polskie walory naturalne.

W ofercie firmy SYLVECO znajdziemy produkty hypoalergiczne, dedykowane osobom o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Niesamowite właściwości wyciągów ziołowych przekładają się na efektywność i skuteczność końcowych produktów, których wygląd świadczy o bogactwie naturalnych składników. Dzięki wysokiej jakości kosmetyków, marka SYLVECO zyskuje coraz większą popularność i uznanie.

Wyznacznikiem skuteczności każdego kosmetyku pielęgnacyjnego jest jego pozytywny wpływ na skórę. Tym, co odróżnia kosmetyki naturalne od konwencjonalnych, jest przede wszystkim skład produktu. Zwiększanie świadomości konsumentów to priorytet dla SYLVECO. Firma zapewnia konsumentom wiele możliwości poznania swoich produktów: organizuje bezpłatne dermokonsultacje, zapewnia próbki i ciekawe materiały edukacyjne zarówno w formie drukowanej, jak i dostępne on-line. Jako jedyna firma w Polsce, podaje pełne składy produktów w języku polskim na opakowaniach, w katalogach i stronie internetowej. W ten sposób buduje zaufanie i świadomość klientów. Co równie ważne, kosmetyki SYLVECO są bardzo przystępne cenowo, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na naturalną pielęgnację.

20141007_132834

fot. materiał prasowy

Firma SYLVECO od października 2013 organizuje na terenie całej Polski bezpłatne dermokonsultacje, w czasie których można sprawdzić poziom nawilżenia i natłuszczenia skóry twarzy, a dermokonsultantka udziela porad i pomaga w doborze odpowiednich produktów pielęgnacyjnych (nie tylko z asortymentu marki). Każda zainteresowana osoba otrzymuje próbki dowolnego produktu, a także ma możliwość na miejscu zapoznać się z kosmetykami, ich wyglądem, zapachem, konsystencją, czy kolorem. Jest to jedna z niewielu okazji do porozmawiania na temat różnic między konwencjonalnymi, a naturalnymi kosmetykami, wyjaśnienia szerzej funkcji poszczególnych składników, czy nawet dyskusji na temat zdrowej diety. Każda osoba, korzystająca z takich konsultacji staje się bogatsza o wiedzę na temat naturalnej pielęgnacji i potrzeb swojej skóry.
Na chwilę obecną firma SYLVECO ma do dyspozycji kilkanaście dermokonsultantek, które miesięcznie przeprowadzają ponad 150 akcji – głównie w aptekach, sklepach zielarskich, sklepach z kosmetykami naturalnymi i zdrową żywnością oraz wybranych drogeriach. Dzień dermokonsultacji jest dodatkową formą promocji dla punktu sprzedaży, atmosfera jest niesamowicie przyjazna i miła, a niektórzy sprzedawcy przygotowują dodatkowe atrakcje (zdrowy poczęstunek, konkursy z nagrodami, czy dodatkowe upominki).

Przyjdź na dermokonsultacje z SYLVECO i dowiedz się, czego potrzebuje Twoja skóra!

***
SYLVECO jest jednym z nielicznych na polskim rynku producentów, który wykorzystuje do produkcji praktycznie tylko surowce naturalne, nieprzetworzone chemicznie. Receptury naszych kosmetyków są opracowane przede wszystkim z myślą o szczególnej grupie konsumentów, zmagających się z różnymi problemami dermatologicznymi, a także osób posiadających skórę wrażliwą. Skóra podrażniona i skłonna do uczuleń wymaga specjalnej, wyjątkowo delikatnej pielęgnacji. Kosmetyki brzozowe firmy SYLVECO stworzone zostały w oparciu o wyselekcjonowane surowce roślinne tak, aby w naturalny sposób przywracać skórze zdrowy wygląd. Wyróżniającym składnikiem naszych produktów jest ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulin ę i kwas betulinowy – substancje aktywne o wysokiej skuteczności działania i jednocześnie całkowicie bezpieczne.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • ซี ฉัตรปวีณ์ ตรีชัชวาลวงศ์ 15 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More to that Topic: miastokobiet.pl/sylveco-zaproszenie-do-swiata-naturalnej-pielegnacji/ […]

  • 카지노사이트 20 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Information on that Topic: miastokobiet.pl/sylveco-zaproszenie-do-swiata-naturalnej-pielegnacji/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ