Wednesday, July 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Świeże soki

Świeże soki

Zdrowe życie? To nie tylko zasługa dobrych genów, ale także świadomych wyborów. Również tych dotyczących wyciskarek.

fot. materiały prasowe

Zdrowe życie? To nie tylko zasługa dobrych genów, ale także  świadomych wyborów – wyborów, których dokonujemy codziennie. Kluczowe nie są tu być może wcale wielkie, poważne decyzje, definiujące styl i jakość naszego życia na lata – ale właśnie te najmniejsze, przed którymi stajemy codziennie. Co zjeść? Jakie składniki wybrać do obiadu? Czym ugasić pragnienie?

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Takie decyzje są ważne dla nas wszystkich: to od nich zależy nasze zdrowie i samopoczucie zarówno teraz, jak i za kilka lat. Niestety, wciąż nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Z myślą o tych, którzy świadomie wybierają zdrowie, powstała wyciskarka do soków  z owoców, warzyw i ziół Sana EUJ-707 – wynik współpracy dwóch wiodących marek na rynku: Omega i Eujuicers. Wyciskarka, która może przekonać również tych nieprzekonanych!

Od wieków wiadomo, że świeże owoce i warzywa mają dobroczynny wpływ na ludzki organizm. Sok jest zaś esencją tego, co w nich najlepsze. A jednak, czym innym jest sok wyciśnięty samodzielnie w domu, a czym innym ten kupiony w kartonie – pasteryzowany, pochodzący najczęściej z soku zagęszczonego, a często również z dodatkiem cukru. Przemysłowe metody produkcji soków pozbawiają nas tego, co w owocach najzdrowsze.

Wyciskarka do soków Sana umożliwia nam wyciśnięcie ze świeżych owoców i warzyw właśnie tego, co jest dla nas najlepsze.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

W przeciwieństwo do znanych nam od lat sokowirówek, a także innych dostępnych na rynku wyciskarek, wyciskarka do soków Sana umożliwia nam regulowanie gęstości soku. W ten sposób otrzymujemy dokładnie to, na co mamy ochotę, i dokładnie to, czego potrzebujemy. Zdrowie w owocach i warzywach nie kryje się wyłącznie w płynnym soku: korzystny dla naszego zdrowia jest choćby błonnik, obecny przede wszystkim w częściach stałych – na przykład w miąższu. Projektanci wyciskarki Sana EUJ-707 wzięli to pod uwagę. Urządzenie działa na zasadzie wolnoobrotowego kruszenia i miażdżenia, co pozwala na wydobycie z owoców i warzyw maksymalnej ilości substancji odżywczych. Natomiast, brak metalowych ostrzy do minimum ogranicza utlenianie witamin i innych cennych związków organicznych. Dzięki czemu otrzymujemy największą ilość witamin i mikroelementów najwyższej jakości.

W przeciwieństwie do wielu innych produktów na rynku, wyciskarka do soków Sana umożliwia nam również dostosowywanie rodzaju soku do naszych potrzeb. Dzięki temu korzystamy w pełni ze składników odżywczych zawartych w owocach i warzywach. Nic prostszego! Gdy tylko masz ochotę na gęstszy sok, zawierający większą ilość miąższu i zarazem większą ilością błonnika, użyj sita o większych otworkach. Jeśli natomiast chcesz zjeść mus, przecier albo potrzebujesz zmielić dowolny produkt, wykorzystaj wkład pełny.

Jakie są jej inne zalety?

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Duży otwór wsadowy łatwo mieści nawet większe kawałki owoców i warzyw. Nie musimy więc już drobno kroić surowca przed włożeniem do wyciskarki. Oszczędzamy w ten sposób i czas, i własny wysiłek. Przygotowywanie zdrowego soku dla ciebie i twojej rodziny nigdy nie było tak proste!

Wyciskarka do soków Sana szybko stanie się twoim kuchennym towarzyszem. Dzięki niej przygotujesz nie tylko pyszne soki, ale również np. domowe lody i sorbety owocowe, hummus, masło orzechowe, zmielisz mak, a nawet uformujesz makaron! Spróbuj, a przekonasz się, że to urządzenie to coś znacznie więcej niż sprawna wyciskarka – szybko stanie się twoim kuchennym przyjacielem i cennym stronnikiem, pomagającym zachować zdrowie tobie, i twojej rodzinie.

Więcej informacji na temat wyciskarki do soków Sana na stronie www.eujuicers.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Klaudia 11 lutego, 2016

    Wyciskarka robiąca makaron? Dziwne. Z doświadczenia wiem, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Ja wybrałam producenta, który specjalizuje się w robieniu wyciskarek, ma ich kilkanaście na rynku, więc mozna sobie dobrać model do swoich potrzeb. Sama zainwestowałam w Drugą Generację, ale wzięłam na raty, więc nie odczułam naruszenia budżetu. Mam taką piękną, czekoladową: http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hg-2g

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ