Wednesday, July 17, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Moda na rower – trendy 2012

Moda na rower – trendy 2012

Czy w ciąży można jeździć na rowerze? Czy na rowerze można jeździć w szpilkach? Dowiedz się 3 czerwca 2012 na Święcie Cyklicznym

moda rower styl

moda rower styl

Czy w ciąży można jeździć na rowerze? Czy na rowerze można jeździć w szpilkach? Jeżeli nie jesteś pewna odpowiedzi na te pytania, koniecznie weź udział w Święcie Cyklicznym, które w ten weekend 3 czerwca 2012 zakończy się pokazem mody… rowerowej!

VeloModa 2012 fot Bike Belle

Czy w ciąży można jeździć na rowerze? Czy na rowerze można jeździć w szpilkach? Dowiedz się 3 czerwca 2012 na święcie cyklicznym, fot. Bike Belle

Na każdą okazję
Święto Cykliczne to doskonała okazja, by przekonać się, że rower nie tylko idealnie nadaje się na jazdę po mieście, ale też, że trasę na spotkanie biznesowe można pokonać w szpilkach. Wystarczy znać kilka trików jak pedałować w butach na wysokim obcasie i oczywiście zaopatrzyć się w mapę dróg rowerowych w mieście.

Moda rower 2011 fot Małgorzata Malochleb

Podczas pokazu mody VeloModa zobaczymy na wybiegu projekty idealne na rower, fot. Małgorzata Małochleb


Rower na wybiegu

Organizatorzy Święta Cyklicznego przekonują, że rower to nie tylko sprzęt sportowy, ale pojazd, z którego należy korzystać bez rezygnowania z eleganckiego stroju. Codzienne poruszanie się po mieście może być stylowe i wygodne zarazem. Dlatego 3 czerwca będziemy mogli podziwiać pokaz mody rowerowej. Na pokazie pojawią się stylizacje z kolekcji AGGI, Dagnez i New Men oraz Justyny Gamoń.
www.swietocykliczne.pl

moda rower styl

Podczas pokazu mody VeloModa zobaczymy na wybiegu projekty idealne na rower, fot. Małgorzata Małochleb

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ