Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Świerkowy olejek do kąpieli na wiatr i niepogodę

Świerkowy olejek do kąpieli na wiatr i niepogodę

Świerkowy olejek eteryczny Dr Hauschka pobudza krążenie krwi, a łącząc się z przyjemnie ciepłą wodą rozgrzewa ciało.

fot. materiał prasowy

Podczas chłodnych i deszczowych pór roku gorąca kąpiel potrafi zdziałać cuda. Po przyjściu z zimnego dworu możesz się wreszcie zrelaksować i chociaż na chwilę zapomnieć o reszcie świata. Świerkowy olejek eteryczny Dr Hauschka pobudza krążenie krwi, a łącząc się z przyjemnie ciepłą wodą rozgrzewa ciało. Z kolei olejek jojoba delikatnie nawilża skórę. Aromatyczna kąpiel uspokaja i relaksuje. Woń żywicy świerkowej daje ulgę drogom oddechowym i sprawia, że na nowo możesz swobodnie oddychać, szczególnie podczas przeziębienia.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Sposób użycia: wedle upodobania wlej 1-3 nakrętek świerkowego olejku do kąpieli na wiatr i niepogodę do wanny pełnej ciepłej wody. Kiedy olejek stoi nieużywany przez dłuższy czas, na dnie butelki może się wydzielić delikatny osad (jest to proces naturalny). Jeśli tak się stanie, należy energicznie wstrząsnąć butelkę. Taki proces jest wynikiem zastosowania naturalnych składników i nie zmienia jakości kosmetyku.

Wskazówka: świerkowy olejek do kąpieli na wiatr i niepogodę ma zastosowanie nie tylko podczas kąpieli. Wlej kilka kropli olejku do małego naczynia z wodą, a zapach rozniesie się po całym pokoju tworząc niezwykłą atmosferę w mroźne dni. Możesz go użyć jak parówki w celu udrożnienia górnych dróg oddechowych.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ