Thursday, May 23, 2024
Home / Kultura  / Świąteczny Event Kosmetyczny w Perfumerii Orientalnej Yasmeen

Świąteczny Event Kosmetyczny w Perfumerii Orientalnej Yasmeen

Perfumeria Orientalna Yasmeen ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na Świąteczny Event Kosmetyczny - Dermokonsultacje z Sylveco - naturalne kosmetyki, pokaz makijażu sylwestrowego w stylu arabskim wraz z instruktażem użycia kajal'u w wykonaniu Arsenic - Makeup

Dermokonsultacje w Yasmeen/ fot.materiał prasowy

Dermokonsultacje w Yasmeen/fot.materiał prasowy

Perfumeria Orientalna Yasmeen ma zaszczyt zaprosić na Świąteczny Event Kosmetyczny – Dermokonsultacje z Sylveco – naturalne kosmetyki, pokaz makijażu sylwestrowego w stylu arabskim wraz z instruktażem użycia kajal’u w wykonaniu Arsenic – Makeup Artist, a także przewidziane na ten dzień prezenty od Yasmeen i Farmy Urody.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 19 grudnia 2013 roku od godziny 13:00 do 18:00 na ulicy Karmelickiej 3 (pierwsze piętro)  w Perfumerii Orientalnej Yasmeen.

Program zawiera dermokonsultacje z firmą Sylveco, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zbadać poziom nawilżenia oraz natłuszczenia skóry twarzy, a także dowiedzieć się jakie kosmetyki są dla nich odpowiednie. Dermokonsultantka będzie udzielać bezpłatnych porad oraz odpowie na pytania związane ze składem i zastosowaniem kosmetyków.

Dermokonsultacje w Yasmeen/ fot.materiał prasowy

Dermokonsultacje w Yasmeen/fot.materiał prasowy

Na miejscu będzie możliwość przetestowania asortymentu Sylveco i otrzymania darmowych próbek wszystkich produktów.  Również, propozycje makijażu sylwestrowego inspirowanego Orientem w wykonaniu Arsenic- Makeup Artist dla chętnych osób uczestniczących w wydarzeniu, także wszystkie Panie będą mieć możliwość otrzymania wskazówek pomocnych w używaniu Kajal’u, czyli naturalnej konturówki cenionej od stuleci przez kobiety Wschodu. 

Obecne osoby otrzymają świąteczne prezenty od Yasmeen w postaci specjalnego rabatu na zakupy w Perfumerii obowiązujący na cały asortyment. Także będzie miało miejsce losowanie wśród osób, które dokonają zakupów w tym dniu – wygrany otrzyma darmową usługę kosmetyczną w gabinecie kosmetycznym Farma Urody. 

Tylko w dniu dermokonsultacji: osoby, które dokonają zakupów w Yasmeen, otrzymają  zniżkowe bony upominkowe na skorzystanie z oferty Farmy Urody, znajdującej się obok Perfumerii. 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ