Monday, June 24, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Krótkie życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

Krótkie życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

Krótkie, świąteczne życzenia na Boże Narodzenie

kkrótkie życzenia świąteczne artki z życzeniami świąteczne życzenia

Życzenia świąteczne /fot. Annie Spratt

Krótkie życzenia świąteczne możesz wysłać SMS lub wpisać we własnoręcznie wykonaną kartkę. Sprawią, że te święta będą radosne.
Boże Narodzenia to najbardziej magiczny i wyjątkowy czas w ciągu roku. Składanie życzeń przy opłatku to nieodłączna część polskiej tradycji

 

świąteczna życzenia

Życzenia na święta / fot. redakcja

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie: krótkie

 

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Spełnienia wszelkich marzeń, pełnego optymizmu, wiary i szczęścia.

 

Zdrowia, szczęścia i jak największej radości ze spełnionych w nadchodzącym roku marzeń.

 

W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele uderzą dzwony, przyjmijcie gorące życzenia radości, a w Nowym Roku szczęścia, zdrowia i pomyślności.

 

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

 

W dniu Bożego Narodzenia posyłam z daleka Wam życzenia, Niech karp będzie w galarecie, Niech prezentów całą górę znajdzie każdy pod choinką i raduje się z rodzinką!

 

Białych myśli lekkich jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i niech kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt żyj zdrowo i kolorowo.

 

Świąteczny stół już ugina się od dobroci. Niech nigdy nie zabraknie jej w Twoim życiu. Żyj w zgodzie ze sobą, bądź zdrów. Nadchodzący rok niech będzie dla Ciebie niekończącym się pasmem sukcesów. Wspaniałych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

Zobacz też:
Święta z rodziną bywają polem minowym. Jak przeżyć święta, radzi psycholożka

 

życzenia świąteczna

Życzenia świąteczne /fot. miasto kobiet

 

Krótkie życzenia bożonarodzeniowe

Każdy już czym prędzej pędzi, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród Was gości.

 

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wystrzałowego Sylwestra i spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku

 

W dzień Bożego Narodzenia ślę zimowe pozdrowienia. Nowy Rok niech ześle blaski Bożej chwały, Bożej łaski.

 

Niechaj Betlejemskiej stajenki gwiazdka, rozjaśni pokoje Waszego gniazdka i szczęściem rozjaśni cały mrok, a z dróg życia usunie wszelki smutek i zło.

 

Życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

 

Niech każdy dzień będzie dla Ciebie nowym wyzwaniem, które przyniesie rozwój i zmotywuje Cię do spełnienia Twoich marzeń. Zdrowia, wszelkiej pomyślności i spokoju ducha

Serdeczne życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki, zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.

Może Cię zainteresuje:
Nie lubię świąt. Gdy Mariah Carey śpiewa All I want for Christmas is you, chce mi się wyć.

 

 

zebrała: Zuza Chmura

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ