Saturday, December 3, 2022
Home / Miasto Prezentów  / Najpiękniejsze świąteczne życzenia na Boże Narodzenie. Krótkie życzenia na Święta

Najpiękniejsze świąteczne życzenia na Boże Narodzenie. Krótkie życzenia na Święta

Krótkie, świąteczne życzenia na Boże Narodzenie

kkrótkie życzenia świąteczne artki z życzeniami świąteczne życzenia

Życzenia świąteczne /fot. Annie Spratt

Boże Narodzenia to najbardziej magiczny i wyjątkowy czas w ciągu roku. Składanie życzeń przy opłatku to nieodłączna część polskiej tradycji. Krótkie życzenia świąteczne możesz wysłać SMS lub wpisać we własnoręcznie wykonaną kartkę. Sprawią, że te święta będą radosne

 

świąteczna życzenia

Życzenia na święta / fot. redakcja

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie: krótkie

 

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Spełnienia wszelkich marzeń, pełnego optymizmu, wiary i szczęścia.

 

Zdrowia, szczęścia i jak największej radości ze spełnionych w nadchodzącym roku marzeń.

 

W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele uderzą dzwony, przyjmijcie gorące życzenia radości, a w Nowym Roku szczęścia, zdrowia i pomyślności.

 

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

 

W dniu Bożego Narodzenia posyłam z daleka Wam życzenia, Niech karp będzie w galarecie, Niech prezentów całą górę znajdzie każdy pod choinką i raduje się z rodzinką!

 

Białych myśli lekkich jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i niech kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt żyj zdrowo i kolorowo.

 

Świąteczny stół już ugina się od dobroci. Niech nigdy nie zabraknie jej w Twoim życiu. Żyj w zgodzie ze sobą, bądź zdrów. Nadchodzący rok niech będzie dla Ciebie niekończącym się pasmem sukcesów. Wspaniałych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

 

życzenia świąteczna

Życzenia świąteczne /fot. miasto kobiet

 

Krótkie życzenia bożonarodzeniowe

Każdy już czym prędzej pędzi, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród Was gości.

 

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wystrzałowego Sylwestra i spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku

 

W dzień Bożego Narodzenia ślę zimowe pozdrowienia. Nowy Rok niech ześle blaski Bożej chwały, Bożej łaski.

 

Niechaj Betlejemskiej stajenki gwiazdka, rozjaśni pokoje Waszego gniazdka i szczęściem rozjaśni cały mrok, a z dróg życia usunie wszelki smutek i zło.

 

Życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

 

Niech każdy dzień będzie dla Ciebie nowym wyzwaniem, które przyniesie rozwój i zmotywuje Cię do spełnienia Twoich marzeń. Zdrowia, wszelkiej pomyślności i spokoju ducha

Serdeczne życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki, zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.

via GIPHY

 

 

zebrała: Zuza Chmura

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ