Świąteczne prezenty: jak nie zbankrutować?
Wydatki z nimi związane można mnożyć w nieskończoność. Dzielić możemy się jedynie obowiązkami przedświątecznymi – zakupami, gotowaniem, pieczeniem, przystrojeniem domu. Wynagrodzi nam to z pewnością moment, który wszyscy najbardziej lubimy – czyli czas otwierania świątecznych
Jeszcze nie tak dawno temu pakowaliśmy walizki, martwiąc się o nadbagaż i z uśmiechem na ustach wyruszaliśmy na, wyczekiwany cały poprzedni rok, upragniony urlop. Piasek pod stopami, gorące wakacyjne słońce, kolorowe drinki, błogi spokój i zasłużony relaks. Czas jednak biegnie nieubłaganie i nim się obejrzeliśmy, w kalendarzu na dobre rozgościł się listopad, po którym nastąpi finansowe trzęsienie ziemi. Mocniej zatrzęsie na pewno naszym budżetem, gdyż za nieco ponad miesiąc obchodzić będziemy święta Bożego Narodzenia.
Wydatki z nimi związane można mnożyć w nieskończoność. Dzielić możemy się jedynie obowiązkami przedświątecznymi – zakupami, gotowaniem, pieczeniem, przystrojeniem domu. Wynagrodzi nam to z pewnością moment, który wszyscy najbardziej lubimy – czyli czas otwierania świątecznych prezentów. Jakie będą w tym roku?
Nie ilość, lecz jakość
Zacznijmy przede wszystkim od starannego przypomnienia sobie, jakimi prezentami obdarowaliśmy naszych najbliższych w ubiegłym roku, by przez niedopatrzenie nie powtórzyć prezentu i uniknąć w ten sposób nieprzyjemnej sytuacji. Wówczas możemy delikatnie „zasięgnąć języka”, wybadać jaki prezent w tym roku sprawiłby największą radość obdarowywanym. Starajmy się kupować rzeczy, które będą miały praktyczne zastosowanie. Unikajmy natomiast takich, które będą cieszyć przez bardzo krótki czas a przede wszystkim tych prezentów, których sami nigdy nie chcielibyśmy dostać: krawatów, skarpetek, pantofli lub innych części garderoby.
Gdy braknie gotówki
Wciąż odczuwamy skutki globalnego kryzysu finansowego. Nie dziwi więc fakt, że czasem po prostu brakuje nam odrobiny pieniędzy na świąteczne prezenty. Szybka pożyczka, którą oferują firmy takie jak Net Credit, może w błyskawiczny sposób rozwiązać ten problem. Formalności ograniczone do minimum, szybkość, łatwość w dostępie oraz kwota, którą będziemy musieli zwrócić, określona w momencie brania szybkiej pożyczki, to tylko niektóre z jej zalet. Największą z nich jest oszczędność czasu – jak sama z resztą nazwa wskazuje – szybka pożyczka. A czas – sami przyznacie – w okresie przedświątecznego zabiegania, jest na wagę złota.
Azira Torbor 10 stycznia, 2020
… [Trackback]
[…] There you will find 59525 more Information on that Topic: miastokobiet.pl/swiateczne-prezenty-jak-nie-zbankrutowac/ […]