Sunday, November 28, 2021
Home / Moda  / Design  / Sweet Home – pomysły na prezent

Sweet Home – pomysły na prezent

W tym roku Sweet Home oferuje nie tylko gotowe propozycje gwiazdkowych prezentów, ale także inspirujące pomysły aranżacji wnętrz i mieszkań według najnowszych trendów. Mając na uwadze różnorodne grupy klientów finalnych, ich gusta i upodobania, jak

W tym roku Sweet Home oferuje nie tylko gotowe propozycje gwiazdkowych prezentów, ale także inspirujące pomysły aranżacji wnętrz i mieszkań według najnowszych trendów. Mając na uwadze różnorodne grupy klientów finalnych, ich gusta i upodobania, jak również chęć zaproponowania kolekcji, ujmującej temat przemijających pór roku w sposób mniej konwencjonalny stworzona została kolejna kolekcja pościeli satynowej Sweet Home – pod nazwą Harmony Collection.

Komplet pościeli HARMONY COLLECTION

Zdjęcie 1 z 7

fot. www.e-sweethome.com.pl

 

Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów każdy będzie mógł dopasować pościel do swojej sypialni. Nowa kolekcja jest jedną z naszych propozycji prezentów świątecznych. Dodatkowo, w tym roku oferujemy naszym klientom nowe linie wzornicze i kolorystyczne w tekstyliach domowych. Polecamy ręczniki bambusowe w wielu kolorach oraz eleganckie szlafroki damskie i męskie.

Proponujemy również szeroki wybór dodatków do aranżacji wnętrz. Niebanalna, z pewnością podążająca za trendami wzorniczymi ceramika, stanie się ważnym elementem świątecznych, rodzinnych posiłków oraz niekwestionowaną ozdobą kuchni czy jadalni. Kosze i koszyki wiklinowe – są idealne do przechowywania wszelkich domowych skarbów, a dodatki aranżacyjne z drewna egzotycznego to świetna propozycja dla osób ceniących sobie najmodniejszy design.

[Not a valid template]

Uwaga! Tylko teraz w świątecznej promocji – ceny do -40%!

Zapraszamy na zakupy: www.e-sweethome.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach