Tuesday, March 5, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Suzanne Vega zagra w Polsce

Suzanne Vega zagra w Polsce

Suzanne Vega, jedna z najwybitniejszych wokalistek świata, autorka błyskotliwych tekstów, muzyki pięknej, szczerej i nastrojowej, zagra koncert w Warszawie.

Suzanne Vega nazwana przez krytyków poetką i mistrzynią narracji.

Suzanne Vega nazwana przez krytyków poetką i mistrzynią narracji. / fot. materiał prasowy

Suzanne Vega, jedna z najwybitniejszych wokalistek świata, autorka błyskotliwych tekstów, muzyki pięknej, szczerej i nastrojowej. Nazwana przez krytyków poetką i mistrzynią narracji. Wystąpi w Polsce.

Suzanne Vega zagra 23 lipca koncert w warszawskim Klubie Stodoła.

Suzanne Vega nazwana przez krytyków poetką i mistrzynią narracji.

Odkąd wydała swój pierwszy album, na jej koncerty przychodzą tłumy fanów. Fanów, którzy uwielbiają ją za piękny satynowy głos, mądre teksty i emanujący spokój. W swoich poetyckich, ciepłych balladach opowiada o życiu, problemach, ludziach a to, co innym umyka ona potrafi przekazać w bardzo emocjonalny sposób.

Z jej bardzo ambitnej twórczości inspiracje czerpią m.in. Sinead O’Connor, czy Tracy Chapman. Suzanne Vega już w wielu 11 lat sięgnęła po gitarę i jako nastolatka pisała własne kompozycje i teksty piosenek. Teraz uznawana za najbardziej błyskotliwą autorkę tekstów swojego pokolenia i stała się czołową postacią folkowej muzyki początku lat 80-tych

Bilety dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ