Tuesday, May 28, 2024
Home / Kultura  / Susan Lewis: Dziewczyna, która wróciła

Susan Lewis: Dziewczyna, która wróciła

Kiedy czytasz pierwsze zdania tej książki, czujesz mrowiący niepokój

DZIEWCZYNA, KTÓRA WRÓCIŁA – SUSAN LEWIS, Wydawnictwo Kobiece

Wciągający thriller psychologiczny o kobiecie gotowej pomścić śmierć córki bez względu na konsekwencje.
Kiedy Jules Bright słyszy pukanie do drzwi, ostatnią osobą, której się spodziewa jest detektyw ze złymi wiadomościami. Okazuje się, że stało się coś, czego obawiała się nieustannie od trzech lat. Z więzienia zwolniono Amelię Quentin.
To dziewczyna, która zniszczyła życie Jules. Odebrała jej wszystko, co kobieta kochała. Wszyscy wiedzą, że sprawiedliwość nie została wymierzona i każdy chciałby, żeby Quentin zapłaciła za swój czyn. Co w obliczu powrotu morderczyni zrobi Jules i kto powinien bardziej się obawiać – ona czy Amelia?

DZIEWCZYNA, KTÓRA WRÓCIŁA – SUSAN LEWIS, Wydawnictwo Kobiece

To naładowana emocjonalnie opowieść o sprawiedliwości, zemście i szukaniu ukojenia w żałobie. – rekomenduje „The Parkersburg News and Sentinel”

O AUTORCE:
Susan Lewis – Kiedy miała 9 lat jej mama zmarła na raka. Wówczas tata wysłał ją do szkoły z internatem. Nie chcąc tam mieszkać, mała Susan zachowywała się nieznośnie i doprowadziła do tego, ze ją wyrzucono. Powróciła do domu. Stanowczość i upór w dążeniu do tego, czego chce został w niej na zawsze. Po przekroczeniu magicznej granicy osiemnastu lat zaczęła pracować jako asystentka w „Thames”. W późniejszych latach pracowała w Hollywood, ale odkryła, że pisanie scenariuszy to nie jej powołanie. Choć robiła zakupy z Jennifer Anniston i od czasu do czasu gościła Nicholasa Cage’a, postanowiła poddać się sentymentom. Pisać powieści. Susan napisała już niemal czterdzieści książek.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • 토토사이트 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you will find 79260 additional Info to that Topic: miastokobiet.pl/susan-lewis-dziewczyna-ktora-wrocila/ […]

  • kayseri escort 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Info to that Topic: miastokobiet.pl/susan-lewis-dziewczyna-ktora-wrocila/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ