Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Super Spark: Gwiezdna misja i dorośli pójdą do kina

Super Spark: Gwiezdna misja i dorośli pójdą do kina

Dowiedz się dlaczego dorośli fani „Gwiezdnych Wojen” pójdą do kina

„Spark Gwiezdna Misja” w kinach już od 1 września! / fot. materiały prasowe

Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zhong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii –Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark. Wraz z przyjaciółmi: Vix i Chunkiem wyruszają, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

„Spark Gwiezdna Misja” w kinach już od 1 września! / fot. materiały prasowe

„Spark Gwiezdna Misja” w kinach już od 1 września! / fot. materiały prasowe

„Super Spark: Gwiezdna misja” to hołd dla takich dzieł, jak „Gwiezdne Wojny”, „Król Lew”, „Robin Hood”, „Król Artur”, a najbardziej dla „Wyprawy na Zachód” — kultowej chińskiej powieści o złośliwym małpim królu – mówi reżyser filmu, Aaron Woodley.


Nasz młody bohater Spark wyrusza w podróż, by odkryć siebie, a podczas niej staje się mężczyzną (a dosłownie dorosłą małpą), odkrywając po drodze historię swoich przodków. Spark pochodzi z królewskiej rodziny i jest księciem Bany, którego przeznaczeniem jest ocalenie wszechświata. To ponadczasowa historia o walce dobra ze złem, pełna bogatych motywów, które sprawiają, że film zapewnia ciekawą rozrywkę. Jest zrobiony z wyobraźnią, pełen humoru i akcji, a jego główny bohater ma prawdziwie ludzkie serce.

„Super Spark: Gwiezdna misja” to uczta dla oczu — pełen przepychu, bujny alternatywny
wszechświat, a w nim mówiące małpy, świnie oraz lisy jeżdżą kosmicznymi statkami w pościgu za olbrzymią, kosmiczną kałamarnicą.

Do wersji oryginalnej filmu, głosów użyczyły popularne aktorki m.in.: Susan Sarndon, Jessica Biel czy Hilary Swank. W polskiej wersji językowej w głośnie głównego bohatera usłyszymy Antka Królikowskiego, który przyznał, że przyjął rolę, bo Spark wydał mu się podobny do… siebie. Dlaczego? O tym możecie przekonać się sami, wybierając się do kina już od 1 września 2017 r.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ