Monday, June 24, 2024
Home / Kultura  / Sunday Fashion Brunch, czyli Japonia w Krakowie (video)

Sunday Fashion Brunch, czyli Japonia w Krakowie (video)

Japońska wiosna w sercu krakowskiego Kazimierza? To nie przesunięcie geograficzne, a czwarta edycja Sunday Fashion Brunch. Cykliczne modne spotkania odbywające się w luksusowych punktach na mapie Krakowa, powracają w azjatycko-europejskiej odsłonie.

Sunday Fashion Brunch, czyli Japonia w Krakowie

Japońska wiosna w sercu krakowskiego Kazimierza? To nie przesunięcie geograficzne, a czwarta edycja Sunday Fashion Brunch. Cykliczne, modne spotkania, odbywające się w luksusowych punktach na mapie Krakowa, powracają w azjatycko-europejskiej odsłonie.

Sunday Fashion Brunch, czyli Japonia w Krakowie

Fot. materiał prasowy

Do mariażu mody i sztuki dojdzie już 12 maja o godzinie 11, w nowoczesnym wnętrzu azjatyckiej restauracji fusion Luminaa przy ul. Kupa 24. Kolekcja HIROKO, autorstwa Joanny Hawrot, zostanie premierowo uzupełniona o autorskie modele torebek, powstałe przy współpracy projektantki z marką MilliBag. O japońską harmonię ciała i ducha zadba LADIES CLINIC — klinika medycyny estetycznej i kosmetyki.

Filozofia marki JOANNA HAWROT From Fashion To Art zostanie zrealizowana za sprawą bogatego programu artystycznego. W przeszklonej przestrzeni restauracji Luminaa odbędzie się performens przygotowany przez organizatorów wydarzenia — Joannę Hawrot i stylistę fryzur Oskara Bachonia. Tego popołudnia wyświetlimy również długo oczekiwane video HIROKO, zrealizowane w Nowym Jorku przez Krzysztofa Hawrota, a także zaprezentujemy prace wszechstronnie uzdolnionej malarki i ilustratorki Maggie Piu. Wszystko to pod kwitnącymi kwiatami wiśni.

Wstęp za zaproszeniami.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z ostatniej edycji

pod naszym patronatem

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ