Tuesday, April 23, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / SUKUBA™- odkryj pełnię kobiecości

SUKUBA™- odkryj pełnię kobiecości

W Wellness Club Park Wodny nadszedł sezon na afirmację kobiecości. SUKUBA to autorskie połączenie treningu z tańcem oraz z elementami automasażu. Opiera się na naturalnych procesach fizjologicznych zachodzących w kobiecym ciele. Wprowadza kobietę w stan

Karolina Przybyło - współautorka programu SUKUBA™

Karolina Przybyło - współautorka programu SUKUBA™ / fot. materiał prasowy

W Wellness Club Park Wodny nadszedł sezon na afirmację kobiecości. SUKUBA to autorskie połączenie treningu z tańcem oraz z elementami automasażu. Opiera się na naturalnych procesach fizjologicznych zachodzących w kobiecym ciele. Wprowadza kobietę w stan podobny do przedowulacyjnego, kiedy po ciele krążą hormony szczęścia – endorfiny, podnosząc libido.

Karolina Przybyło - współautorka programu SUKUBA™

Karolina Przybyło – współautorka programu SUKUBA™ / fot. materiał prasowy

SUKUBA uczy subtelnego, zmysłowego eksponowania atrybutów kobiecości. Są też efekty bardziej konkretne: wyraźnie zaznaczona talia, podniesione i ujędrnione biust i pośladki, napięta skóra. Krótko mówiąc – SUKUBA zapewnia nam wszystko, o co poprosiłybyśmy złotą rybkę, gdyby któregoś dnia przypadkiem wpadła w nasze sieci!

Miasto Kobiet: Kim jest tajemniczy sukkub, od którego SUKUBA wzięła swoją nazwę?

Karolina Przybyło (współautorka programu): Sukkub to mistyczna postać będąca symbolem prawdziwej kobiecości. Mam tu na myśli urzekającą zmysłowość, kuszący powab, soczystą witalność i świadomość własnych zalet. Nie znam drugiego takiego symbolu afirmacji kobiecej seksualności!

Miasto Kobiet: W ofercie krakowskich klubów fitness oraz szkół tańca nie brakuje zajęć skierowanych wyłącznie do kobiet. Skąd pomysł na następne?

Karolina Przybyło: Pomysł wziął się z obserwacji. Współczesne kobiety potrzebują czegoś przyjemnego, co utwierdzi je w poczuciu własnej atrakcyjności. Jednocześnie chcą, aby to było zdrowe, skuteczne i sensowne. SUKUBA taka właśnie jest – powabna i sensualna jak taniec, ale przy tym bezpieczna, gdyż nie powoduje kontuzji. Podnosi sprawność ciała i kształtuje zgrabną sylwetkę jak fitness. Dodatkowo witalizuje, wykorzystując sposób dostępny jedynie nam kobietom – owulację. To bez wątpienia najbardziej zmysłowy trening w Krakowie!

Miasto Kobiet: Czy SUKUBA to zajęcia skierowane do kobiet w każdym wieku?

Karolina Przybyło: Zdecydowanie tak! Może być szczególnie pomocna w okresach dojrzewania i menopauzy. Pokwitanie to czas, w którym dziewczyna zaczyna intensywnie odczuwać aktywność swego libido. SUKUBA pomaga przełamać tabu związane z poznawaniem własnego ciała, a następnie uczy świadomej seksualności. Kolejnym bardzo ważnym etapem życia jest menopauza, moment, w którym seksualność kobiety traci charakter prokreacyjny. SUKUBA wówczas staje się jak wrota, po przejściu których kobieta znowu czuje się atrakcyjna i zmysłowa.

Miasto Kobiet: Właśnie – seks. W jaki sposób SUKUBA wpływa na polepszenie życia seksualnego?

Karolina Przybyło: SUKUBA uczy subtelnego odczuwania stref erogennych, dzięki czemu kobieta staje się wrażliwsza na różnego rodzaju bodźce, zwłaszcza na dotyk. Uczy również oddechowej stymulacji, a oddech w seksie jest bardzo ważny – pogłębia rozkosz i pozwala przedłużyć oraz zintensyfikować orgazm. Co najważniejsze, SUKUBA podkręca libido.

Miasto Kobiet: Jak w praktyce wygląda kurs SUKUBY?

Karolina Przybyło: Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Pojedyncze zajęcia trwają 55 minut, a okolicznościowe weekendowe warsztaty – 90 minut. SUKUBA nie jest typowym kursem, dlatego nie ma terminów jej rozpoczęcia i zakończenia. Jest filozofią, którą kobiety mają możliwość subtelnie wprowadzić w swoje życie w dogodnym dla siebie momencie.

Miasto Kobiet: Czym się różnią od siebie trzy poziomy zaawansowania? Jakie zmiany dostrzeże w sobie kobieta po ukończeniu wszystkich trzech stopni?

Karolina Przybyło: Pierwszy stopień to inicjacja. Kobieta poznaje swoje ciało poprzez subtelny dotyk. Staje na progu swojej seksualności, ucząc się cielesnej swobody. Na drugim poziomie kobieta posiada już umiejętności pozwalające jej na wykonanie trudniejszych sekwencji oraz intensyfikację automasażu. Potrafi wprowadzić ciało w stan podobny do seksualnego rozbudzenia. Trzeci stopień to prawdziwy rytuał kobiecości. Pozwala osiągnąć kobiecie pełnię uwodzicielskiego wdzięku i gracji. Kobieta roztacza wokół siebie mistyczną aurę dobrego seksu, której nikt się nie oprze…

Rozmawiała Gabriela Iwasyk

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ