Thursday, February 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Suknie ślubne Desirer 2015

Suknie ślubne Desirer 2015

Romantyczna, a może awangardowa. Zobacz niezwykłą kolekcję sukienk ślubnych.

W kolekcji odnajdziemy suknie z wykorzystaniem m.in tiulu, koronki francuskiej czy gipury. / fot. materiał prasowy

Najnowsza kolekcja Atelier Desirer „Desirer 2015” to proste, kobiece sylwetki utrzymane w charakterystycznym dla marki, nowoczesnym, kobiecym stylu. Kampania wizerunkowa kolekcji jest wyjątkowa, subtelna i zmysłowa. Autorem kolekcji jest projektantka Sylwia Kopczyńska, która od kilku lat prowadzi autorskie Atelier.

W kolekcji odnajdziemy suknie z wykorzystaniem m.in tiulu, koronki francuskiej czy gipury. / fot. materiał prasowy

W kolekcji odnajdziemy suknie z wykorzystaniem m.in tiulu, koronki francuskiej czy gipury. / fot. materiał prasowy

Kolekcja „Desirer 2015” to 40 modeli sukien ślubnych w różnych fasonach. Oprócz standardowych modeli, w kolekcji odnajdziemy bardziej śmiałe i nowoczesne propozycje. Projektantka w genialny sposób łączy współczesne trendy, proste formy w bardzo kobiecym i delikatnym ujęciu.

Projektanta, zaznacza że każdy model, można dowolnie zmieniać na życzenie klientki. Suknię z dołem tiulowym, można zamienić na suknie z dołem ruchomym, odpinanym. Suknię z gorsetem w serce, czy odkrytymi ramionami, może dodatkowa mieć dopasowaną koronkowa górę, zarówno z koronki francuskiej jak i gipiury francuskiej.

Romantyczny styl, efektowne modne i nowoczesne wzory, najwyższa jakość tkanin i zmysł projektantki – tworzą jednolitą genialną całość kolekcji Desirer 2015. Suknie mają też ciekawe, nieprzypadkowe nazwy inspirowane Szkocją, Irlandią czy kulturą Celtycą.

Kolekcja już jest dostępna w Atelier Desirer!

***

Atelier DESIRER działa od 2008 roku. Do 2011 roku marka głównie opierała się na zagranicznych kolekcjach:

włoskich, hiszpańskich, amerykańskich projektach. Jednak większość tych modeli na prośbę moich klientek ulegała mniejszym bądź większym metamorfozom. Kobiety poszukiwały czegoś oryginalnego, niesztampowego. Poszukiwały projektu wyróżniającego się spośród innych, projektu podkreślającego ich kobiecość z uwzględnieniem ich osobowości. W oparciu o sugestie i zapotrzebowania kobiet projektantka Sylwia Kopczyńska stworzyła 3 autorskie projekty, które zostały pozytywnie przyjęte przez przyszłe Panny Młode.

Do produkcji swoich sukien stosuje tkaniny zarówno naturalne, jak i syntetyczne wysokiej jakości.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ