Monday, June 24, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Jak księżniczka – wyniki konkursu

Jak księżniczka – wyniki konkursu

Ślub z marzeń nie byłby możliwy bez cudownej sukni z bajki, o czym najlepiej świadczą ślubne stylizacje naszych czytelniczek. Zobacz zdjęcia laureatek konkursu!

suknia slubna ksiezniczka sisi

Niezwykła suknia ślubna Kingi stylizowana na XIX wiek zachwyciła redakcję Miasta Kobiet

Ślub z marzeń nie byłby możliwy bez cudownej sukni z bajki, o czym najlepiej świadczą ślubne stylizacje naszych czytelniczek. Zobacz zdjęcia laureatek konkursu „Suknia Marzeń”!

konkurs suknia slubna

Suknia ślubna Doroty i przepiękna sesja na plaży zachwyciła naszą redakcję

1. miejsce magazynu Miasto Kobiet (najlepsza suknia wybrana przez jury redakcji Miasto Kobiet) – publikacja zdjęcia w magazynie, publikacja sesji zdjęciowej na portalu wraz z krótką historią sukni ślubnej oraz pakiet 4 zabiegów endermologii wraz z kostiumem do zabiegu o łącznej wartości 490 zł w Studio Urody ANGEL, Kraków, ul. Felicjanek 25, www.studioangel.pl – otrzymuje DOROTA B.

suknia slubna najpiekniejsza konkurs

Suknia ślubna Sylwii otrzymała najwięcej głosów Internautów portalu Miasto Kobiet

1. miejsce Internautów – publikacja zdjęcia w magazynie, publikacja sesji zdjęciowej na portalu oraz apaszka jedwabna i skórzany pasek marki Aryton o łącznej wartości 330 zł. – otrzymuje SYLWIA C.

suknia slubna ksiezniczka sisi

Niezwykła suknia ślubna Kingi stylizowana na XIX wiek zasługuje na specjalne wyróżnienie

Wyróżnienie – kupon na prasowanie rzeczy o wartości 200 zł (Kraków), ufundowany przez Prasologię, www.prasologia.pl – otrzymuje KINGA

4 nagrody pocieszenia w postaci żelu pod prysznic Iprovenzali (31,10 zł każdy) na bazie Oleju ze Słodkich Migdałów z subtelną nutą zapachową, z naturalną esencją zapachów, stworzony wyłącznie z myjących baz pochodzenia roślinnego, ufundowany przez głównego dystrybutora na Polskę www.italbioeco.pl otrzymują:

– Aneta G

– Agnieszka P

– Małgorzata P

– Ola Z

 GRATULUJEMY! Zobacz wszystkie stylizacje biorące udział w konkursie!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • magda 16 maja, 2012

    Brawo,bardzo gratuluję.Świetne prace zwyciężyły,a suknie aż zapierają dech w piersiach 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ