Tuesday, June 25, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Wiosenny folklor – sukienki Farbotki

Wiosenny folklor – sukienki Farbotki

Nowoczesny fason i etniczne wzornictwo to cechy wyróżniające Farbotkę. Zobacz w jakich słowiańskich sukienkach będziesz dobrze wyglądać tej wiosny.

Sukienki i torebki marki Farbotka

Sukienki i torebki marki Farbotka

Nowoczesne fasony i etniczne wzornictwo to cechy wyróżniające Farbotkę. Tym razem młoda projektantka pokusiła się o stworzenie folklorystycznej kolekcji sukienek. Zobacz w jakich słowiańskich krojach będziesz dobrze wyglądać tej wiosny.

Sukienki i torebki marki Farbotka

Sukienki i torebki marki Farbotka

PROJEKTANTKA

Farbotka to młoda ambitna projektantka pochodząca z Białorusi, od kilku lat mieszkająca w Polsce, która swoją twórczością odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet.

Projekty Farbotki to z jednej strony nowoczesność, a z drugiej folklorystyczne wzornictwo, inspirowane kulturą ludową narodów słowiańskich.

W jej dotychczasowym dorobku znajdują się kolekcje funkcjonalnych torebek o różnorodnym przeznaczeniu. Tym razem projektantka otworzyła się na nowe wyzwanie i storzyla kolekcję sukienek.

 

KOLEKCJA SUKIENEK  

Każdy projekt został wykonany z delikatnej dzianiny, a dopasowany w talii krój sprawia, że kobieca sylwetka świetnie się w nim prezentuje.

Sukienki dostępne są w wersji z rękawem długim lub ¾. Dla dekoltu Farbotka proponuje rozwiązanie w kształcie łódki bądź klasyczne głębokie wycięcie.

Nowoczesny fason został wzbogacony o etniczne wzory, które dodają całości szyku. Na haftach znajdziemy chabrowy wieniec oraz ułożony z rombów pas. Są także łowickie kwiaty oraz tulipany.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ