Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Sukienka i super studniówka 2012

Sukienka i super studniówka 2012

Studniówka 2012 tuż tuż - jeżeli do Twojej matury pozostało sto dni, a Ty jeszcze nie wiesz jaką sukienkę założyć - portal Miasto Kobiet spieszy z pomocą!

tally_weijl_sukienka studniowka 2012

tally_weijl_sukienka studniowka 2012

Studniówka 2012 tuż tuż – jeżeli do Twojej matury pozostało sto dni, a Ty jeszcze nie wiesz jaką sukienkę założyć – portal Miasto Kobiet spieszy z pomocą!

sukienka studniowka

Studniówka 2012 tuż tuż – jeżeli do Twojej matury pozostało sto dni, a Ty jeszcze nie wiesz jaką sukienkę założyć – portal Miasto Kobiet spieszy z pomocą! Na zdjęciu propozycja marki Solar

Do Twojej matury pozostało sto dni, a Ty jeszcze nie wiesz jaką sukienkę założyć – portal Miasto Kobiet spieszy z pomocą!

Sukienka na studniówkę

studniowka 2012

Studniówka 2012 tuż tuż – jeżeli do Twojej matury pozostało sto dni, a Ty jeszcze nie wiesz jaką sukienkę założyć – portal Miasto Kobiet spieszy z pomocą! Zobacz, które dodatki najlepiej współgrają ze sobą w sezonie 2012

Po pierwsze, postaw na klasykę! Mała czarna to obowiązkowy element każdej kobiecej garderoby. Wystarczy kilka dodatków, by całkowicie odmienić jej charakter i błyszczeć nie tylko na studniówce, ale i na każdej imprezie karnawału.

Dekolt na studniówkę

jak nie isc na studniowke

Jak nie iść ubranym na studniówkę – radzi portal Miasto Kobiet

Jeżeli wybierając studniówkę masz wątpliwości czy dekolt nie odsłania zbyt wiele, weź po uwagę, że podobne wątpliwości mogą mieć również nauczyciele i nauczycielki obecne na balu. Czasami prosty krój potrafi zdziałać więcej niż zbyt dosłowny i jak mawiają starsi – wulgarny dekolt.

czerwone majtki na studniowke

Jakie majtki na studniówkę? Wygodne i czerwone! Przydadzą się nie tylko podczas studniówkowego balu, ale i egzaminu maturalnego. Na zdjęciu propozycja na studniówkę Esotiq

Jeżeli o nagości już mowa, zatroszcz się również o odpowiednią bieliznę. Czerwone majtki, które przyniosą szczęście również podczas egzaminu dojrzałości – to podstawa każdego maturzysty, a właściwie maturzystki. Doskonale dopasowany biustonosz – najlepiej u profesjonalnej brafitterki – podkreśli i skoryguje sylwetkę, bo… ubranie zaczyna się od bielizny! Pamiętaj jednak, aby żadna jej część nie wystawała na zewnątrz! Przy wyborze sukienki na studniówkę sprawdź więc raz jeszcze głębokość dekoltu z przodu, z tyłu i rozcięcie na nogę… Co nie wychwycą wścibskie koleżanki czy nauczycielki, na pewno wyłapią zdjęcia ze studniówki.

Poloneza czas zacząć!

tally_weijl_sukienka studniowka 2012

Obcisła sukienka jest sexy? Top bez ramiączek zmysłowy? Jasne, ale pamiętaj, że aby studniówka 2012 była super, sukienka musi być wygodna , fot. Tally Weil

Obcisła sukienka jest sexy? Top bez ramiączek zmysłowy? Jasne, ale pamiętaj, że studniówka to nie pokaz mody i okazja do szpanu na zakończenie szkoły średniej. Najważniejsza jest dobra zabawa, pozytywne emocje i… wygoda! Nawet jeżeli nie zamierzasz przetańczyć całej nocy czy zrezygnować z dobrodziejstw studniówkowego menu, pamiętaj, że pierwszy taniec, polonez jest obowiązkową no i jakże przyjemną tradycją. Dobrze, gdyby sukienka nie utrudniała tego rytuału.

Miasto Kobiet życzy wszystkim licealistkom udanej studniówki i oczywiście zaliczenia matury 2012 na 5!

Sprawdź także modne w tym sezonie propozycje na studniówkowe fryzury: fryzury na studniówkę.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ