Sunday, April 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Stylowy Poradnik Gatty, czyli jak nosić rajstopy

Stylowy Poradnik Gatty, czyli jak nosić rajstopy

Gatta postanowiła pomóc swoim klientkom rozwiązać stylizacyjne dylematy. Firma wydała „Stylowy poradnik Gatty – jak nosić rajstopy”, będący kompendium wiedzy na temat wzorów, kolorów i modeli rajstop oraz tego, jak prawidłowo je dobierać, w zależności

Stylowy Poradnik Gatty

Stylowy Poradnik Gatty / fot. materiał prasowy

Gatta postanowiła pomóc swoim klientkom rozwiązać stylizacyjne dylematy. Firma wydała „Stylowy poradnik Gatty – jak nosić rajstopy”, będący kompendium wiedzy na temat wzorów, kolorów i modeli rajstop oraz tego, jak prawidłowo je dobierać, w zależności od figury czy ubioru. Poradnik pod redakcją Joanny Horodyńskiej dostępny jest w salonach firmowych, a także w wersji online na stronie internetowej Gatta.pl.

Stylowy Poradnik Gatty

Stylowy Poradnik Gatty / fot. materiał prasowy

Niejedna kobieta, wybierając rajstopy, zastanawia się, który wzór, kolor czy model będzie odpowiedni do danej stylizacji i jej sylwetki. Pomimo bogatej oferty rajstop i pończoch wzorzystych oraz kolorowych, najczęściej sięgamy po gładkie, cieliste modele, które uważamy za najbezpieczniejsze oraz najbardziej uniwersalne. Gatta postanowiła więc pomóc swoim klientkom i wspólnie z Joanną Horodyńską stworzyła krótki przewodnik, w którym na różnych kobiecych sylwetkach prezentuje wzorzyste, klasyczne i modelujące rajstopy, a także podpowiada z jakimi elementami garderoby je zestawiać, by zawsze wyglądać olśniewająco.

W poradniku radzimy, jak dokonać właściwego wyboru, by rajstopy pasowały do naszego stroju, ale też podkreślały atuty figury, ukrywając jednocześnie jej mankamenty. Proponujemy stylizacje oparte na modnych w tym sezonie trendach. Podpowiadamy, jak dobierać odpowiedni odcień rajstop oraz doradzamy, czego nie powinno zabraknąć w każdej kobiecej szafie – powiedziała stylistka Joanna Horodyńska.

Stylowy Poradnik Gatty

Stylowy Poradnik Gatty / fot. materiał prasowy

Poradnik składa się z kilku rozdziałów. W każdym z nich znajdziemy przykładowe stylizacje, prezentowane na modelkach. Gatta, żeby pokazać różnorodność sylwetek i figur oraz udowodnić, że niezależnie od rozmiaru można wyglądać znakomicie, zaprosiła do współpracy modelkę plus-size. W poradniku są także zaprezentowane packshoty różnych elementów garderoby, które będą doskonale współgrały z danym modelem rajstop czy pończoch. Gatta wspólnie z Joanną Horodyńską wybrała też dziesięć obowiązkowych pozycji, których nie powinno zabraknąć w naszej szafie. W poradniku znajdziemy również informacje dotyczące optymalnych na daną okazję kolorów i grubości rajstop.

 

Poradnik dodawany jest do zakupów w salonach firmowych Gatta. Dostępny jest także na stronie internetowej.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ